Menu

ÅRGANG 2008 - DRENGE U14

Velkommen til Årslev Boldklubs U14 drengeafdeling

Vores mål med træningen er:

- At skabe et stærkt kammeratskab blandt drengene
- At de bliver udviklet såvel fodboldmæssigt som socialt
- At skabe glæde og selvværd hos samtlige spillere,

samtidigt med at de bliver udfordret.

Hvad vil vi med drengene?:

Vi vil have nogle glade drenge, som dyrker fællesskabet, motion og selvfølgelig skal vi spille en masse fodbold. Vi skal selvfølgelig også vinde nogle kampe, men det gode kammeratskab er vigtigst.

Hvorfor:

Fordi det er vigtigt at dyrke motion, og samtidig skal vi jo spille fodbold resten af livet. 😉

 

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Carsten Søndergaard
Træner
ingen pic
Henrik Vinther Ipsen
Træner
profil
Christian Gerner Suhr
Holdleder
ingen pic
Kim Nørregren
Holdleder
ingen pic
Thomas Gregers Mortensen
Holdleder
ingen pic
Rikke Hjorslev Møller Hansen
Assistenttræner
ingen pic
Kristoffer Hjorslev Møller Haugstrup
Målmandstræner
ingen pic
Steffen Petersen
Assistenttræner
ingen pic
Esben Kjærsgaard

StillingU13 Drenge Liga 1B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 762

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF 7 5 1 1 16
2 Boldklubben Marienlyst 7 4 1 2 13
3 Aarslev BK 7 4 1 2 13
4 FC Sønderborg 7 3 2 2 11
5 Helle FC 7 3 1 3 10
6 S.f.B. 7 2 2 3 8
7 IF Lyseng 7 2 1 4 7
8 SGI/SSK 7 0 1 6 1

StillingU14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 612

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 IF Lyseng 14 11 1 2 34
2 Næsby BK 14 10 1 3 31
3 Dalum IF 14 10 0 4 30
4 S.f.B-Oure 14 6 4 4 22
5 MG & BK 13 4 2 7 14
6 FC Sønderborg 13 4 1 8 13
7 Årslev BK 13 2 1 10 7
8 Ammitsbøl/Egtved 13 2 0 11 6

StillingU14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK 10 7 2 1 23
2 Dalum IF 10 7 0 3 21
3 O K S 10 5 1 4 16
4 Otterup B & IK 10 4 2 4 14
5 Korup Ubberud Ungdom 10 3 2 5 11
6 Langeskov IF 10 0 1 9 1

StillingU14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FEH Fodbold 9 7 1 1 22
2 Glamsbjerg IF 9 6 1 2 19
3 SSV Højfyn 9 6 1 2 19
4 ERI 9 6 1 2 19
5 SFF 2015 9 5 2 2 17
6 Sanderum/BBB 9 5 2 2 17
7 Rudkøbing BK 9 2 1 6 7
8 Årslev BK 9 2 0 7 6
9 Ringe BK 9 1 1 7 4
10 Stenstrup IF 9 0 0 9 0

StillingU13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Stjernen BK 6 4 1 1 13
2 S.f.B. 6 4 1 1 13
3 O K S 6 4 0 2 12
4 Sanderum/BBB 6 3 1 2 10
5 Dalum IF 6 3 1 2 10
6 Aarslev BK 6 1 0 5 3
7 MG & BK 6 0 0 6 0

StillingU13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 10 6 3 1 21
2 FEH Fodbold 10 5 3 2 18
3 FC Broby/Verninge 10 5 2 3 17
4 Ringe BK 10 4 2 4 14
5 Årslev BK 10 4 0 6 12
6 Krarup/Espe SG & I 10 1 0 9 3

StillingInde - U14 drenge (2008) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (3) 12 8 2 2 26
2 SFF 2015 12 8 1 3 25
3 Kværndrup/Ringe 12 7 1 4 22
4 Årslev BK (2) 12 6 1 5 19
5 Fjordager IF (2) 12 4 0 8 12
6 Gislev IF 12 2 3 7 9
7 Rudkøbing BK (1) 12 3 0 9 9

StillingInde - U14 drenge (2008) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (3) 12 8 2 2 26
2 SFF 2015 12 8 1 3 25
3 Kværndrup/Ringe 12 7 1 4 22
4 Årslev BK (2) 12 6 1 5 19
5 Fjordager IF (2) 12 4 0 8 12
6 Gislev IF 12 2 3 7 9
7 Rudkøbing BK (1) 12 3 0 9 9

StillingInde - U14 drenge (2008) • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allested U & IF 10 6 3 1 21
2 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 9 4 3 2 15
3 Rudkøbing BK (2) 10 4 3 3 15
4 Fjordager IF (1) 10 3 4 3 13
5 Årslev BK (1) 10 2 3 5 9
6 Årslev BK (4) 9 1 2 6 5

StillingInde - U14 drenge (2008) • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allested U & IF 10 6 3 1 21
2 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 9 4 3 2 15
3 Rudkøbing BK (2) 10 4 3 3 15
4 Fjordager IF (1) 10 3 4 3 13
5 Årslev BK (1) 10 2 3 5 9
6 Årslev BK (4) 9 1 2 6 5

StillingInde - U13 drenge A (2009) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (1) 10 9 1 0 28
2 Årslev BK (2) 10 7 1 2 22
3 SSV Højfyn 10 5 0 5 15
4 Vindinge BK 10 3 0 5 9
5 Stjernen BK 10 2 0 6 6
6 ØB 10 0 0 8 0

StillingInde - U13 drenge A (2009) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (1) 10 9 1 0 28
2 Årslev BK (2) 10 7 1 2 22
3 SSV Højfyn 10 5 0 5 15
4 Vindinge BK 10 3 0 5 9
5 Stjernen BK 10 2 0 6 6
6 ØB 10 0 0 8 0

StillingInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skårup IF (1) 10 9 1 0 28
2 Årslev BK (3) 10 7 1 2 22
3 Årslev BK (1) 10 5 1 4 16
4 Stjernen BK 10 3 0 6 9
5 TTLF 10 2 1 7 7
6 Vindinge BK (2) 10 1 0 8 3

StillingInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skårup IF (1) 10 9 1 0 28
2 Årslev BK (3) 10 7 1 2 22
3 Årslev BK (1) 10 5 1 4 16
4 Stjernen BK 10 3 0 6 9
5 TTLF 10 2 1 7 7
6 Vindinge BK (2) 10 1 0 8 3

StillingInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (4) 10 7 2 1 23
2 Årslev BK (2) 10 6 2 2 20
3 Skårup IF (2) 10 5 0 3 15
4 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 10 3 1 5 10
5 Tved BK 10 2 1 5 7
6 Vindinge BK (1) 10 0 0 7 0

StillingInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (4) 10 7 2 1 23
2 Årslev BK (2) 10 6 2 2 20
3 Skårup IF (2) 10 5 0 3 15
4 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 10 3 1 5 10
5 Tved BK 10 2 1 5 7
6 Vindinge BK (1) 10 0 0 7 0

KampprogramU13 Drenge Liga 1B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 762

September 2021

Aarslev BK
6 - 4
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Helle FC

SGI/SSK
1 - 3
livescore
Ude
Guldager IC Kunstgræbane

Aarslev BK
Oktober 2021

Aarslev BK
0 - 3
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Boldklubben Marienlyst

S.f.B.
1 - 2
livescore
Ude
S.f.B. Hellegårdsvej

Aarslev BK

Aarslev BK
UHT
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF
November 2021

Aarslev BK
1 - 4
livescore
Hjemme
Netplan Arena

FC Sønderborg

IF Lyseng
3 - 3
livescore
Ude
Lyseng Kunstgræs

Aarslev BK

KampprogramU14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 612

August 2021

Årslev BK
4 - 0
livescore
Hjemme
Netplan Arena

MG & BK

Årslev BK
3 - 1
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Ammitsbøl/Egtved
September 2021

S.f.B-Oure
2 - 0
livescore
Ude
S.f.B. Hellegårdsvej

Årslev BK

Årslev BK
1 - 5
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF

Årslev BK
0 - 1
livescore
Hjemme
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs

IF Lyseng

FC Sønderborg
2 - 1
livescore
Ude
Sønderborg Stadion

Årslev BK
Oktober 2021

Årslev BK
0 - 2
Hjemme
Netplan Arena

Næsby BK

Årslev BK
1 - 1
livescore
Hjemme
Netplan Arena

S.f.B-Oure

Ammitsbøl/Egtved
2 - 1
livescore
Ude
Egtved Kunstgræs

Årslev BK
November 2021

IF Lyseng
4 - 1
livescore
Ude
Lyseng Kunstgræs

Årslev BK

Dalum IF
2 - 1
livescore
Ude
Dalum - Kunstgræsbane

Årslev BK

Årslev BK
1 - 3
livescore
Hjemme
Netplan Arena

FC Sønderborg
December 2021

Næsby BK
7 - 0
livescore
Ude
ALPI Arena Næsby

Årslev BK

MG & BK
9. dec
Kl. 20.00
Ude
MG & BK.s anlæg

Årslev BK

KampprogramU14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

Årslev BK
3 - 8
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF
September 2021

O K S
1 - 6
livescore
Ude
OKSON-Park

Årslev BK

Korup Ubberud Ungdom
2 - 2
livescore
Ude
Løvtop Road (Ubberud)

Årslev BK

Årslev BK
2 - 2
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Otterup B & IK

Langeskov IF
2 - 4
Ude
Langeskov Stadion

Årslev BK

Årslev BK
UHT
Hjemme
Netplan Arena

Langeskov IF
Oktober 2021

Dalum IF
3 - 4
livescore
Ude
Dalum Stadion

Årslev BK

Årslev BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Netplan Arena

O K S

Årslev BK
4 - 3
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Korup Ubberud Ungdom

Otterup B & IK
1 - 5
livescore
Ude
Nordfyns Bank Arena

Årslev BK

KampprogramU14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

SSV Højfyn
3 - 0
livescore
Ude
Albani Arena Skalbjerg

Årslev BK

ERI
5 - 4
livescore
Ude
Rantzausminde Hallen (ude)

Årslev BK
September 2021

Årslev BK
0 - 6
Hjemme
Netplan Arena

Sanderum/BBB

SFF 2015
5 - 1
livescore
Ude
Boe Byg Arena - Svanninge

Årslev BK

Årslev BK
1 - 3
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Glamsbjerg IF

Ringe BK
0 - 3
livescore
Ude
Ringe Stadion

Årslev BK
Oktober 2021

Årslev BK
3 - 0
Hjemme
Netplan Arena

Stenstrup IF

FEH Fodbold
3 - 0
livescore
Ude
Haarby Stadion

Årslev BK

Årslev BK
1 - 4
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Rudkøbing BK

KampprogramU13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 1

September 2021

Stjernen BK
6 - 2
livescore
Ude
Østbyens Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 5
Hjemme
Netplan Arena

Sanderum/BBB

Aarslev BK
1 - 4
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF

MG & BK
0 - 6
livescore
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK
Oktober 2021

Aarslev BK
0 - 2
livescore
Hjemme
Netplan Arena

S.f.B.

O K S
10 - 4
livescore
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK

KampprogramU13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2

August 2021

FC Broby/Verninge
9 - 2
Ude
FC Broby Arena

Årslev BK

Ringe BK
5 - 3
Ude
Ringe Stadion

Årslev BK
September 2021

FEH Fodbold
2 - 1
Ude
Haarby Stadion

Årslev BK

Årslev BK
1 - 2
Hjemme
Netplan Arena

Krarup/Espe SG & I

Årslev BK
4 - 2
Hjemme
Netplan Arena

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Årslev BK
5 - 3
Hjemme
Netplan Arena

FC Broby/Verninge

Krarup/Espe SG & I
1 - 9
Ude
Espe Hallen (ude)

Årslev BK
Oktober 2021

Årslev BK
0 - 8
Hjemme
Netplan Arena

Ringe BK

Årslev BK
UHT
Hjemme
Netplan Arena

FEH Fodbold

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3 - 1
Ude
Carl Nielsen Hallen

Årslev BK

KampprogramInde - U14 drenge (2008) • Pulje 1

November 2021

Årslev BK (2)
2 - 0
Hjemme
Forum Faaborg

Årslev BK (3)

Kværndrup/Ringe
3 - 0
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (2)

Gislev IF
2 - 3
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (3)

Årslev BK (2)
2 - 2
Hjemme
Forum Faaborg

Gislev IF

Årslev BK (3)
1 - 1
Hjemme
Forum Faaborg

SFF 2015

SFF 2015
2 - 1
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (2)

Årslev BK (3)
3 - 0
Hjemme
Forum Faaborg

Rudkøbing BK (1)

Rudkøbing BK (1)
1 - 0
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (2)

Fjordager IF (2)
0 - 5
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (3)

Årslev BK (2)
4 - 1
Hjemme
Forum Faaborg

Fjordager IF (2)

Kværndrup/Ringe
0 - 1
Ude
Forum Faaborg

Årslev BK (3)
December 2021

Årslev BK (3)
1 - 2
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
1 - 2
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Kværndrup/Ringe

Årslev BK (3)
0 - 0
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Gislev IF

Gislev IF
0 - 3
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

SFF 2015
1 - 2
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (3)

Årslev BK (2)
4 - 2
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

SFF 2015

Rudkøbing BK (1)
0 - 2
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (3)

Årslev BK (2)
3 - 1
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Rudkøbing BK (1)

Årslev BK (3)
3 - 2
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Fjordager IF (2)

Fjordager IF (2)
3 - 2
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Årslev BK (3)
1 - 0
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Kværndrup/Ringe

KampprogramInde - U14 drenge (2008) • Pulje 4

November 2021

Årslev BK (1)
3 - 3
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Årslev BK (4)

Årslev BK (4)
2 - 3
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Fjordager IF (1)

Rudkøbing BK (2)
2 - 1
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
3 - 2
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Fjordager IF (1)

Årslev BK (4)
0 - 1
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Allested U & IF

Allested U & IF
3 - 0
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
3 - 3
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Rudkøbing BK (2)
1 - 1
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Årslev BK (4)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
2 - 0
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 2

Årslev BK (4)
December 2021

Årslev BK (4)
2 - 1
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK (1)

Fjordager IF (1)
2 - 1
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK (4)

Årslev BK (1)
0 - 2
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Rudkøbing BK (2)

Fjordager IF (1)
0 - 0
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK (1)

Allested U & IF
2 - 1
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK (4)

Årslev BK (1)
3 - 0
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Allested U & IF

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
4 - 2
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK (1)

Årslev BK (4)
1 - 3
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Rudkøbing BK (2)

Årslev BK (4)
-
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

KampprogramInde - U13 drenge A (2009) • Pulje 1

November 2021

Årslev BK (1)
2 - 2
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

ØB

Vindinge BK
HHT
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
UHT
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

ØB

Årslev BK (2)
3 - 4
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

SSV Højfyn

SSV Højfyn
2 - 3
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
UHT
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

Stjernen BK

Vindinge BK
HHT
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (2)

Stjernen BK
HHT
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (2)
December 2021

Årslev BK (2)
2 - 3
Hjemme
Kværndrup Hallen

Årslev BK (1)

ØB
HHT
Ude
Kværndrup Hallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (1)
4 - 0
Hjemme
Kværndrup Hallen

Vindinge BK

ØB
HHT
Ude
Kværndrup Hallen

Årslev BK (1)

SSV Højfyn
2 - 3
Ude
Kværndrup Hallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (1)
2 - 1
Hjemme
Kværndrup Hallen

SSV Højfyn

Stjernen BK
1 - 3
Ude
Kværndrup Hallen

Årslev BK (1)

Årslev BK (2)
5 - 1
Hjemme
Kværndrup Hallen

Vindinge BK

Årslev BK (2)
3 - 2
Hjemme
Kværndrup Hallen

Stjernen BK

KampprogramInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 1

November 2021

Årslev BK (3)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Stjernen BK

Skårup IF (1)
3 - 2
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (1)

TTLF
1 - 2
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (3)

Årslev BK (1)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Stjernen BK

Vindinge BK (2)
HHT
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (3)

TTLF
2 - 2
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Vindinge BK (2)

Årslev BK (3)
2 - 2
Hjemme
Skåruphallen

Skårup IF (1)

Årslev BK (1)
5 - 3
Hjemme
Skåruphallen

Årslev BK (3)
December 2021

Stjernen BK
2 - 3
Ude
Tullebølle-Hallen

Årslev BK (3)

Årslev BK (1)
0 - 1
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Skårup IF (1)

Årslev BK (3)
8 - 0
Hjemme
Tullebølle-Hallen

TTLF

Stjernen BK
2 - 1
Ude
Tullebølle-Hallen

Årslev BK (1)

Årslev BK (3)
6 - 1
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Vindinge BK (2)

Årslev BK (1)
7 - 1
Hjemme
Tullebølle-Hallen

TTLF

Vindinge BK (2)
2 - 3
Ude
Tullebølle-Hallen

Årslev BK (1)

Skårup IF (1)
4 - 2
Ude
Tullebølle-Hallen

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
2 - 0
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Årslev BK (1)

KampprogramInde - U13 drenge B (2009) • Pulje 2

November 2021

Årslev BK (4)
5 - 1
Hjemme
Skåruphallen

Tved BK

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Vindinge BK (1)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
HHT
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (4)

Årslev BK (2)
0 - 2
Hjemme
Skåruphallen

Skårup IF (2)

Skårup IF (2)
1 - 0
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (4)

Tved BK
1 - 1
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (4)
2 - 1
Hjemme
Skåruphallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Vindinge BK (1)
HHT
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (4)
December 2021

Tved BK
HHT
Ude
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Årslev BK (4)

Vindinge BK (1)
HHT
Ude
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Årslev BK (2)

Årslev BK (4)
0 - 0
Hjemme
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Skårup IF (2)
HHT
Ude
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Årslev BK (2)

Årslev BK (4)
UHT
Hjemme
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Skårup IF (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Tved BK

Årslev BK (2)
1 - 1
Hjemme
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Årslev BK (4)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0 - 2
Ude
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Årslev BK (2)

Årslev BK (4)
UHT
Hjemme
Carl Nielsen Hallen (Nr. Lyndelse)

Vindinge BK (1)

Spillerliste

ingen img
Aleksander Søndergaard
profil
Alexander Simonsen
ingen img
Andreas Krogh Agergaard
ingen img
Anton Jørgensen
profil
Anton Karup
profil
Arian Mittelstein
ingen img
Asger Karup
profil
August Holmelund
ingen img
Benjamin Riise Andersen
profil
Benjamin Schouw
profil
Daniel Larsen
profil
David Andersen
ingen img
Elias Møller Rasmussen
ingen img
Elias Nielsen
profil
Emil Fakkenor
profil
Emil Riisom Pedersen
profil
Frederik Andersen
profil
Frederik Høy Thomsen
profil
Frederik Møller
profil
Frederik Wind
profil
Gustav Dreisig
profil
Gustav Haastrup
profil
Hans Kristian Toftheyggj Lund
ingen img
Hjalte Kristensen
profil
Hjalte Tanderup
profil
Holger Storgaard
profil
Jakob Nørregren
ingen img
Jens Skou
ingen img
Jeppe Augustinus
ingen img
Johan Hartmann
profil
Johan Søndergaard
profil
Jonas Kragh
ingen img
Kristoffer Madsen
profil
Lauritz Lysholdt-Andersen
profil
Leander Martinsen
profil
Lucas Larsen
profil
Lukas Bakkelund
ingen img
Lukas Hjorslev Møller Haugstrup
profil
Mads Köser
ingen img
Magnus Løhde Andersen
ingen img
Magnus Moncarz Hansen
profil
Malik Witte
profil
Malte Askebjerg
profil
Malte Sønderskov
profil
Malthe Lunddal
profil
Malthe Tristan Ebensgaard Meyer
profil
Marcus Jensen
profil
Mathias Prinsholm
profil
Mathias Sivekær Petersen
ingen img
Max-Emil Rosenfeldt
profil
Mikkel Andersen
ingen img
Mikkel Brix Munk
profil
Mikkel Kielberg
profil
Mikkel Slot Bjufstrøm
ingen img
Moussa Berthelsen
profil
Niels Korsgaard
profil
Noah Emil Freltoft Stenderup
profil
Noah Kruse Malling
profil
Noah Tias Warming
profil
Oliver Engstrøm Grocott
profil
Oliver Stenstrøm Kristiansen
profil
Oliver Thinggaard
ingen img
Phillip Løhde Andersen
profil
Rasmus Storm Hansen
ingen img
Richard Lau Tornelund
profil
Sigurd Rohan Willadsen
profil
Silas Hardorf
profil
Simon Hansen
profil
Simon Shah Nielsen
profil
Theis Nicolajsen
profil
Tobias Ellegaard Ipsen
profil
Tobias Grodt Smet
profil
Valdemar Munck
profil
Valdemar Raistrick
profil
Vegal Khan
profil
Viggo Grønnegaard Nielsen
profil
Viggo Hvidtfeldt Rasmussen
profil
Viktor Østrup-Mortensen
profil
Xander Biller Bønnelykke