Menu

ÅRGANG 2005 - DRENGE U19

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
profil
Kristian Rune Hansen

StillingU19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Boldklubben Marienlyst 0 0 0 0 0
2 Dalum IF 0 0 0 0 0
3 Morud IF 0 0 0 0 0
4 Oure Fodbold Akademi 0 0 0 0 0
5 Røde Stjerne 0 0 0 0 0
6 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingU19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Boldklubben Marienlyst 0 0 0 0 0
2 Båring/Strib 0 0 0 0 0
3 Langeskov IF 0 0 0 0 0
4 Morud IF 0 0 0 0 0
5 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
6 OB 0 0 0 0 0
7 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
8 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
9 Tommerup BK 0 0 0 0 0
10 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingHerre Senior/U19 S4-S5 11:11 Opstartsbold • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarslev BK 1 1 0 0 3
2 Strib IF 1 1 0 0 3
3 Lumby IF 88 1 0 1 0 1
4 Munkebo BK 1 0 1 0 1
5 Kauslunde IF 0 0 0 0 0
6 KU BK 0 0 0 0 0
7 Tommerup BK 1 0 0 1 0
8 Langeskov IF 1 0 0 1 0

KampprogramHerre Senior/U19 S4-S5 11:11 Opstartsbold • Pulje 1

Marts 2024

Langeskov IF
HHT
Ude
Langeskov Kunstgræsbane

Aarslev BK

Aarslev BK
8. mar
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Munkebo BK

Aarslev BK
17. mar
Kl. 14.15
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Strib IF

Lumby IF 88
22. mar
Kl. 18.45
Ude
Lumby 88.s anlæg

Aarslev BK

KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

April 2024

Dalum IF
14. apr
Kl. 00.00
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK

Aarslev BK
21. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Boldklubben Marienlyst

Røde Stjerne
28. apr
Kl. 00.00
Ude
Røde Stjerne - Falen

Aarslev BK
Maj 2024

Aarslev BK
5. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Morud IF

Oure Fodbold Akademi
14. maj
Kl. 19.00
Ude
Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane

Aarslev BK

Aarslev BK
22. maj
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF
Juni 2024

Boldklubben Marienlyst
2. jun
Kl. 00.00
Ude
Marienlystcentret

Aarslev BK

Aarslev BK
8. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Røde Stjerne

Morud IF
16. jun
Kl. 14.00
Ude
MORUD VVS-EL STADION

Aarslev BK

Aarslev BK
22. jun
Kl. 12.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Oure Fodbold Akademi

KampprogramU19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

April 2024

Aarslev BK
14. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

OB

Nyborg G & IF
21. apr
Kl. 00.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK
Maj 2024

Aarslev BK
8. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tarup/Paarup IF

Båring/Strib
19. maj
Kl. 11.00
Ude
Båring GF.s anlæg

Aarslev BK

Aarslev BK
26. maj
Kl. 11.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Morud IF
Juni 2024

Tommerup BK
2. jun
Kl. 00.00
Ude
Rema 1000 Tommerup Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
7. jun
Kl. 18.15
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Boldklubben Marienlyst

Aarslev BK
15. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SUB Ullerslev

Langeskov IF
23. jun
Kl. 00.00
Ude
Langeskov Stadion

Aarslev BK

Spillerliste

ingen img
Anders Lyse
ingen img
Christian Lagoni
ingen img
Christian Lykke Green Sørensen
profil
Faisal Jabarzy
ingen img
Frederik Skjøth
ingen img
Gustav Brix Munk
profil
Gustav Søndergaard
profil
Jens Korsgaard
profil
Jonas Lindegaard Johansen
profil
Karl Emil Tander
profil
Kristoffer Hjorslev Møller Haugstrup
ingen img
Laurits Hvidsten
profil
Lukas Haarby
profil
Mads Færgeman
profil
Magnus Jørgensen
ingen img
Marcus Lundgren Gamholdt
profil
Marcus Tougaard
ingen img
Marius Sander Nielsen
ingen img
Markus Lauritzen
profil
Mathias Bejerholm Jakobsen
ingen img
Mikkel Lønberg Larsen
profil
Noah Hammershøy Ruus
profil
Noah Søndergaard
profil
Oliver Hansen
profil
Patrick Stage
profil
Phillip Bilde
ingen img
Rasmus Juul
ingen img
Rasmus Madsen
profil
Tobias Bejlegaard
ingen img
Tobias Falking Gårde Skou
profil
Tobias Petersen
ingen img
Tobias Timmermann
ingen img
Viktor Pallesen
Luk