Menu

ÅRGANG 2011 - DRENGE U13

Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
profil
Kenneth Grodt Smet
Assistenttræner
ingen pic
Steffen Engberg
Holdleder
ingen pic
Tobias Skrøder Nielsen
Assistenttræner
ingen pic
Jens Chr Nielsen
Assistenttræner
ingen pic
Sune Nielsen

StillingU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BK Stjernen af 1968 0 0 0 0 0
2 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0
3 Humble 0 0 0 0 0
4 Tranekær/Tullebølle IF 0 0 0 0 0
5 Verninge IF/FC Broby 0 0 0 0 0
6 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge Liga 2 (2011) 8:8 - efterår 2023 • Pulje 729

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Boldklubben Marienlyst 5 5 0 0 15
2 Dalum IF 5 4 0 1 12
3 SfB 5 2 1 2 7
4 Otterup Bold- og Idrætsklub 5 2 1 2 7
5 Langeskov IF 5 1 0 4 3
6 Aarslev BK 5 0 0 5 0

StillingU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ringe BK 10 9 1 0 28
2 Nyborg G & IF 10 8 1 1 25
3 Egebjerg Fodbold 10 7 0 3 21
4 BK Stjernen af 1968 10 6 1 3 19
5 TTLF 10 4 1 5 13
6 Langeskov IF 10 4 1 5 13
7 Aarslev BK 10 4 0 6 12
8 BBB/SB 10 3 3 4 12
9 Munkebo BK 10 3 0 7 9
10 Tarup/Paarup IF 10 2 2 6 8
11 SUB Ullerslev 10 0 0 10 0

StillingInde - U13 drenge B (2011) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tarup/Paarup IF (2) 12 10 1 1 31
2 FC Østfyn 12 7 1 4 22
3 Glamsbjerg IF (1) 12 6 3 3 21
4 Holluf Pile-Tornbjerg IF 12 5 2 5 17
5 Nyborg G & IF 10 3 1 6 10
6 KUU (2) 10 3 0 7 9
7 Aarslev BK 10 0 2 8 2

StillingInde - U13 drenge C (2011) • Aflyst

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) 8 6 1 0 19
2 Tranekær/Tullebølle IF 8 5 0 2 15
3 Aarslev BK (1) 6 2 1 3 7
4 Tarup/Paarup IF (3) 6 1 1 4 4
5 Tåsinge f. B. 6 0 1 5 1

StillingInde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Glamsbjerg IF 8 4 3 1 15
2 Nyborg G & IF 8 4 3 1 15
3 Holluf Pile-Tornbjerg IF 8 2 4 2 10
4 Aarup BK 8 1 4 3 7
5 Aarslev BK 8 1 2 5 5

StillingU14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Boldklubben Marienlyst 2 2 0 0 6
2 B1913 1 1 0 0 3
3 BBB/SB (1) 1 1 0 0 3
4 ERI 2 1 0 1 3
5 Verninge IF/FC Broby 1 0 0 1 0
6 MG & BK (2) 1 0 0 1 0
7 Aarslev BK 2 0 0 2 0

StillingU13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ringe BK 2 2 0 0 6
2 Aarslev BK 1 1 0 0 3
3 Holluf Pile-Tornbjerg IF 2 1 0 1 3
4 Tåsinge f. B. 1 0 0 1 0
5 Tarup/Paarup IF 2 0 0 2 0

StillingInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Østfyn 9 9 0 0 27
2 Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) 9 5 0 4 15
3 Nyborg G & IF 9 4 0 5 12
4 Årslev BK (1) 10 4 0 6 12
5 Tarup/Paarup IF (3) 9 3 0 6 9
6 Søhus Stige 6 1 0 5 3

StillingInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarslev BK (2) 10 9 1 0 28
2 EGB 9 6 2 1 20
3 KUU 10 5 2 3 17
4 Bogense G & IF (2) 9 2 1 6 7
5 Tarup/Paarup IF (1) 9 2 0 7 6
6 Nr. Aaby IK 7 0 0 7 0

KampprogramU13 Drenge Liga 2 (2011) 8:8 - efterår 2023 • Pulje 729

August 2023

Aarslev BK
1 - 6
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Otterup Bold- og Idrætsklub

Langeskov IF
5 - 1
Ude
Langeskov Stadion

Aarslev BK

Boldklubben Marienlyst
7 - 1
livescore
Ude
Marienlystcentret

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 7
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SfB
September 2023

Dalum IF
14 - 0
livescore
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK

KampprogramU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 • Pulje 2

August 2023

BBB/SB
0 - 2
Ude
Bellinge Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
4 - 2
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SUB Ullerslev

BK Stjernen af 1968
4 - 1
livescore
Ude
Østbyens Stadion

Aarslev BK
September 2023

Aarslev BK
2 - 4
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tarup/Paarup IF

Aarslev BK
10 - 2
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Egebjerg Fodbold

Langeskov IF
2 - 4
Ude
Langeskov Stadion

Aarslev BK
Oktober 2023

Munkebo BK
4 - 0
Ude
Munkebo Idrætscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
0 - 12
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Nyborg G & IF

Ringe BK
6 - 3
Ude
OK Arena Ringe

Aarslev BK

Aarslev BK
3 - 4
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

TTLF

KampprogramInde - U13 drenge B (2011) • Pulje 1

November 2023

Aarslev BK
1 - 1
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Glamsbjerg IF (1)

Tarup/Paarup IF (2)
4 - 1
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
0 - 3
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

KUU (2)

FC Østfyn
1 - 0
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

Holluf Pile-Tornbjerg IF
4 - 4
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 3
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Nyborg G & IF

Glamsbjerg IF (1)
UHT
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Tarup/Paarup IF (2)

KUU (2)
UHHT
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

FC Østfyn

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Nyborg G & IF
UHHT
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK

KampprogramInde - U13 drenge C (2011) • Aflyst

November 2023

Tåsinge f. B.
1 - 2
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
5 - 2
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Tarup/Paarup IF (3)

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
1 - 1
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
1 - 2
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Tranekær/Tullebølle IF

Aarslev BK (1)
UHHT
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Tåsinge f. B.

Tarup/Paarup IF (3)
UHHT
Ude
Tullebølle-Hallen

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
HHT
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)

Tranekær/Tullebølle IF
UHT
Ude
Tullebølle-Hallen

Aarslev BK (1)

KampprogramInde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel • Pulje 1

Januar 2024

Nyborg G & IF
UHT
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Aarslev BK

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Aarup BK

Glamsbjerg IF
UHT
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 1
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Nyborg G & IF

Holluf Pile-Tornbjerg IF
2 - 1
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Aarslev BK

Aarup BK
2 - 2
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 1
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Glamsbjerg IF

KampprogramU14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Februar 2024

B1913
8 - 0
Ude
Kunststofbanen, Hjalleseskolen

Aarslev BK
Marts 2024

Aarslev BK
0 - 8
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BBB/SB (1)

MG & BK (2)
8. mar
Kl. 18.00
Ude
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane

Aarslev BK

Aarslev BK
16. mar
Kl. 09.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

ERI

Aarslev BK
24. mar
Kl. 17.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Verninge IF/FC Broby

KampprogramU13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold • Pulje 1

Marts 2024

Aarslev BK
6 - 1
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Holluf Pile-Tornbjerg IF

Aarslev BK
10. mar
Kl. 12.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tåsinge f. B.

Tarup/Paarup IF
17. mar
Kl. 09.30
Ude
Home Tarup Park

Aarslev BK

Aarslev BK
24. mar
Kl. 15.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Ringe BK

KampprogramInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 3

Januar 2024

Årslev BK (1)
HHT
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)

FC Østfyn
UHT
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
HHT
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Søhus Stige

Nyborg G & IF
UHT
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
HHT
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Tarup/Paarup IF (3)

Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
1 - 4
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
2 - 3
Hjemme
Vindinge-Hallen

FC Østfyn

Søhus Stige
HHT
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
4 - 3
Hjemme
Vindinge-Hallen

Nyborg G & IF

Tarup/Paarup IF (3)
0 - 6
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (1)

KampprogramInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 4

Januar 2024

Aarslev BK (2)
2 - 1
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Tarup/Paarup IF (1)

Bogense G & IF (2)
0 - 3
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

KUU
1 - 3
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
UHT
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Nr. Aaby IK

EGB
2 - 3
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

Tarup/Paarup IF (1)
1 - 4
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
5 - 1
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Bogense G & IF (2)

Aarslev BK (2)
2 - 1
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

KUU

Nr. Aaby IK
HHT
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
2 - 2
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

EGB

KampprogramU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1

April 2024

Aarslev BK
14. apr
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Humble

Aarslev BK
21. apr
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Egebjerg Fodbold

Tranekær/Tullebølle IF
28. apr
Kl. 00.00
Ude
Tullebølle Stadion

Aarslev BK
Maj 2024

Aarslev BK
7. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BK Stjernen af 1968

Verninge IF/FC Broby
19. maj
Kl. 00.00
Ude
Verninge Stadion

Aarslev BK

Humble
26. maj
Kl. 00.00
Ude
Humble Stadion (Humblehallen)

Aarslev BK
Juni 2024

Egebjerg Fodbold
2. jun
Kl. 00.00
Ude
V.Skerninge Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
8. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tranekær/Tullebølle IF

BK Stjernen af 1968
16. jun
Kl. 00.00
Ude
Østbyens Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
22. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Verninge IF/FC Broby

Spillerliste

ingen img
Adam Berg Bedford
profil
Aksel Korsgaard
ingen img
Andreas Brander Hansen
ingen img
Andreas Sigurd Bøgeskov Svendsen
profil
Asbjørn Dürr Nielsen
ingen img
Asmus Høgh
profil
Bertram Harry Bejlegård List
ingen img
Elias Engberg
profil
Emil Sahl Jakobsen
ingen img
Frederik Grodt Smet
profil
Husk Khan
ingen img
Jeppe Birkholm
profil
Joachim Jørgensen
profil
Kristoffer Frydenberg
profil
Lukas Skou Nielsen
profil
Marcus Kargo
profil
Marius Skrøder Nielsen
ingen img
Mattias Langfeldt
profil
Max Nexø
profil
Pelle Enemark
profil
Sigurd Bøg-Jense
ingen img
Sverre Karstensen
profil
Thor Baun Poulsen
ingen img
Thor Møller Hollesen
ingen img
Victor Styrup
Luk