Menu

ÅRGANG 2012 - DRENGE U12

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her for Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Thomas Petersen
Træner
ingen pic
Søren Grønholdt Knudsen
Træner
profil
Rasmus Bork

KampprogramU12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 • Pulje 2

August 2023

Tåsinge f. B.
Spillet
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Aarslev BK (1)

Hesselager Fodbold
Spillet
Ude
Hesselager Stadion

Aarslev BK (1)
September 2023

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Skårup IF

SfB
Spillet
Ude
SfB Ryttervej

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Vindinge BK
Oktober 2023

Højby S & G
Spillet
Ude
Müller Autotech Arena Højby

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tåsinge f. B.

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Hesselager Fodbold

Skårup IF
Spillet
Ude
Skårup Stadion

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Højby S & G

KampprogramU12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 • Pulje 3

August 2023

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FIUK, Odense

Fraugde G & IF
Spillet
Ude
Fraugde Stadion

Aarslev BK (2)
September 2023

OKS
Spillet
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Sanderum BK

Dalum IF
Spillet
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK (2)
Oktober 2023

FIUK, Odense
Spillet
Ude
Humlehaveskolen

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Fraugde G & IF

Sanderum BK
Spillet
Ude
Vestfalen Stadion

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

OKS

KampprogramInde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 • Pulje 1

Januar 2024

SfB (1)
Spillet
Ude
Korinth Hallen (inde)

Årslev BK (1)

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

SfB (1)

Højby S & G
Spillet
Ude
Korinth Hallen (inde)

Årslev BK (1)

Stige Boldklub 2017
Spillet
Ude
Korinth Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Årslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

FC Faaborg

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

Højby S & G

Årslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

Stige Boldklub 2017

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

SfB (2)

SfB (2)
Spillet
Ude
Korinth Hallen (inde)

Årslev BK (1)

FC Faaborg
Spillet
Ude
Korinth Hallen (inde)

Årslev BK (2)

KampprogramInde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 • Pulje 3

Februar 2024

Årslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK (2)

Årslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

O K S (1)

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Bogense G & IF

Tommerup BK
Spillet
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK (2)

Bogense G & IF
Spillet
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK (1)

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

O K S (1)

Assens FC
Spillet
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Tommerup BK

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Assens FC

KampprogramInde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 • Pulje 4

Februar 2024

BBB (1)
Spillet
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (2)

SfB (3)
Spillet
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Vindinge-Hallen

FC Østfyn

Årslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Vindinge-Hallen

Skårup IF (2)

BBB (1)
Spillet
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK (2)

KampprogramInde - U12 drenge C (2012) 24/2 • Pulje 4

Februar 2024

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Haarby IF

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Korup-Ubberud Ungdom (2)

Ebberup IF
Spillet
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK

Tarup/Paarup IF
Spillet
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Bogense G & IF

KampprogramInde - U12 drenge D (2012) 14/1 • Pulje 1

Januar 2024

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Vindinge-Hallen

Fraugde G & IF

Tommerup BK
Spillet
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK

Tåsinge f. B.
Spillet
Ude
Vindinge-Hallen

Årslev BK

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Vindinge-Hallen

Bogense G & IF

KampprogramInde - U12 drenge D (2012) 3/2 • Pulje 1

Februar 2024

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Bogense G & IF

FC Østfyn
Spillet
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Tåsinge f. B.

Strib IF
Spillet
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK

Fraugde G & IF
Spillet
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Årslev BK

KampprogramInde - U12 drenge D (2012) 24/2 • Pulje 1

Februar 2024

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

FC Østfyn

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Allested U & IF

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Allested-Vejle Fritidscenter

Tranekær/Tullebølle IF

Tåsinge f. B.
Spillet
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK

Bogense G & IF
Spillet
Ude
Allested-Vejle Fritidscenter

Årslev BK

KampprogramInde - U12 drenge C (2012) 3/2 • Pulje 4

Februar 2024

Tarup/Paarup IF
Spillet
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Årslev BK

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Højby S & G

Korup-Ubberud Ungdom (1)
Spillet
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Årslev BK

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Haarby IF

Årslev BK
Spillet
Hjemme
Korup Kultur- & Idrætscenter Hal 2 (Inde)

Bogense G & IF

KampprogramU12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 1

April 2024

Marstal IF
14. apr
Kl. 00.00
Ude
Marstal Stadion

Aarslev BK

Tåsinge f. B.
21. apr
Kl. 00.00
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Aarslev BK

Aarslev BK
27. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SfB
Maj 2024

Ringe BK
5. maj
Kl. 00.00
Ude
OK Arena Ringe

Aarslev BK

Aarslev BK
15. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FC Faaborg

Aarslev BK
25. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Marstal IF
Juni 2024

Aarslev BK
1. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tåsinge f. B.

SfB
9. jun
Kl. 00.00
Ude
SfB Ryttervej

Aarslev BK

Aarslev BK
15. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Ringe BK

FC Faaborg
23. jun
Kl. 00.00
Ude
Toftegårdsskolen

Aarslev BK

KampprogramU12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 • Pulje 3

April 2024

ØB
14. apr
Kl. 00.00
Ude
ØB.s Anlæg

Aarslev BK

B 1909
21. apr
Kl. 00.00
Ude
3F Gillested Park

Aarslev BK
Maj 2024

Aarslev BK
5. maj
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Fraugde G & IF

Højby S & G
19. maj
Kl. 00.00
Ude
Müller Autotech Arena Højby

Aarslev BK

Aarslev BK
25. maj
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Korup-Ubberud Ungdom
Juni 2024

Gislev IF
2. jun
Kl. 00.00
Ude
Gislev Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
8. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF

Vindinge BK
16. jun
Kl. 00.00
Ude
Vindinge Sportsplads

Aarslev BK

Aarslev BK
22. jun
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Morud IF

Spillerliste

ingen img
Adam Chaikha
profil
Alexander Barnhøj
ingen img
Alexander Pedersen
ingen img
Anders Emil Mohr Wandall
profil
Anders Kraglund Jacobsen
profil
August Emil Gordon
ingen img
Bjørn P Thorsbjerg
profil
Carl Jørgensen
ingen img
Cristian Nikolas Popa
profil
Dovydas Padaiga
ingen img
Elias Højerup Hviid
ingen img
Frederik Nonnegård
ingen img
Hjalte Bork
ingen img
Isak Storm
profil
Jacob Roger Engedahl
profil
Jakub Glanowski
profil
Joachim Jørgensen
ingen img
Johannes Bak Kastrup
profil
Lauge Elias Christensen
profil
Liam Lucas Ebensgaard Meyer
profil
Magnus Sivekær Petersen
ingen img
Markus Børseth
ingen img
Mikkel Frandsen
profil
Rasmus Lysholdt-Andersen
profil
Samuel Thuesen
ingen img
Thor P Thorsbjerg
profil
Viktor Brun Hansen
profil
Viktor Straaby
Luk