Menu

ÅRGANG 2017 PIGER OG DRENGE U7

Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen

Holdets stab

Træner
profil
Rene Fogelberg
Træner
profil
Kelwin Perez Contreras
Assistenttræner
profil
Mathias Uno Fogelberg
Assistenttræner
profil
Yosef Samr Staszak Chaikha
Holdleder
ingen pic
Kristina Fogelberg

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 • I Ringe - Mødetid 12.45 - Bane 2

Januar 2024

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

FC Faaborg (2)

B1913
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

S.K.F.I.F.

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

FC Faaborg (1)

Krarup Espe Fodbold
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (1)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 • I Ringe - Mødetid 14.45 - Bane 1

Januar 2024

Tåsinge f. B. (1)
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (3)

Tommerup BK (1)
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (3)

Aarslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

S.f.B. (1)

Aarslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

Højby S & G

Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (3)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 11.15 - Bane 1

Marts 2024

Aarslev BK (3)
9. mar
Kl. 11.51
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

BBB (1)

OKS (1)
9. mar
Kl. 12.12
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (3)

Aarslev BK (3)
9. mar
Kl. 12.40
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Thurø BK af 1920 (1)

Aarslev BK (3)
9. mar
Kl. 13.01
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Krarup Espe Fodbold

Tved BK (1)
9. mar
Kl. 13.29
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (3)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 • I Ringe - Mødetid 14.45 - Bane 2

Januar 2024

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

Ringe BK (3)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (2)

Tommerup BK (2)
Spillet
Ude
Idrætscenter Midtfyn

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Idrætscenter Midtfyn

S.f.B. (2)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 • I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 1

Februar 2024

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Nyborg G & IF (1)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Tarup/Paarup IF (3)

Dalum IF (5)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Sanderum BK (1)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Tarup/Paarup IF (3)

Tommerup BK (1)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (2)

Sanderum BK (1)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (1)

Dalum IF (5)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (2)

Tommerup BK (1)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Nyborg G & IF (1)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 • I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 2

Februar 2024

Aarslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Nyborg G & IF (3)

Aarslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Sanderum BK (2)

Nyborg G & IF (2)
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (3)

Langeskov IF
Spillet
Ude
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Aarslev BK (3)

Aarslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1

Tommerup BK (2)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 11.15 - Bane 2

Marts 2024

SfB (2)
9. mar
Kl. 11.44
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
9. mar
Kl. 12.12
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

BBB (2)

Aarslev BK (1)
9. mar
Kl. 12.33
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Tved BK (2)

Thurø BK af 1920 (2)
9. mar
Kl. 12.54
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
9. mar
Kl. 13.15
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Tåsinge f. B. (2)

KampprogramInde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 11.15 - Bane 3

Marts 2024

Thurø BK af 1920 (3)
9. mar
Kl. 11.37
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
9. mar
Kl. 11.58
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

BBB (3)

Tåsinge f. B. (1)
9. mar
Kl. 12.19
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

SfB (3)
9. mar
Kl. 12.40
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
9. mar
Kl. 13.08
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Højby S & G

Spillerliste

ingen img
Aksel Nyholm Struve
ingen img
Alberte Larsen
profil
Alfred Laage Stentebjerg
ingen img
Annadora Granhøj Borring
ingen img
Arnar Leví Bergþórsson
profil
Bastian Schaper Holmetoft
ingen img
Bertram Egedal Gade
ingen img
Ella Magaard
ingen img
Emil Overby
ingen img
Frederik Jørgensen
ingen img
Isaac Ålykke Miari
profil
Kristian Tobias Eriksen
profil
Loui Kerr Hald
profil
Malthe Stjernegaard Hammelev
ingen img
Marc Bruun Kristensen
ingen img
Marie Rasmussen
ingen img
Mimir Hrafn Stefansson
ingen img
Noah Nielsen
ingen img
Noah Noohr Samr Staszak Chaikha
ingen img
Nora Grøndahl
profil
Patricia Rivero
ingen img
Sigmund Wilkens
ingen img
Sigurd Ilum Bennike
ingen img
Sofie Ósk Dinesen
ingen img
Victor Dupont Nielsen
profil
Villads Vindfeldt
profil
Walter Dokkedahl
ingen img
William Hedelund Greve
profil
William Uno Fogelberg
profil
Willie Hoffmeyer Clemmensen
Luk