Menu
DAGENS KAMPE
December 2022
4.
søndag
10.00
Aarslev BK (5)
1 - 1
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Årslev BK (1)
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
10.00
Aarslev BK (2)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2
Ryslinge-Hallen
B1913
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
10.06
Årslev BK (2)
0 - 0
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
10.24
Årslev BK (2)
UHT
Herrer
U13
Inde - U13 drenge A (2010) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Thurø BK af 1920
Gislev-Hallen
4.
søndag
10.28
Årslev BK (1)
3 - 2
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
MG & BK (2)
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
10.40
Årslev BK (2)
6 - 2
Herrer
U13
Inde - U13 drenge A (2010) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Stjernen BK.
Gislev-Hallen
4.
søndag
10.42
Årslev BK (2)
1 - 0
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015 (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
10.42
Aarslev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Boldklubben Marienlyst (1)
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
10.49
Aarslev BK (2)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2
Ryslinge-Hallen
BBB (2)
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
11.00
Årslev BK (2)
1 - 3
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Skårup IF (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
11.03
Årslev BK (1)
1 - 1
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
B1913
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
11.03
Aarslev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Næsby BK
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
11.24
Aarslev BK (5)
1 - 3
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
MG & BK (2)
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
11.27
Årslev BK (3)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
TTLF
Gislev-Hallen
4.
søndag
11.38
Aarslev BK (5)
2 - 1
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 3
Ebberup Hallen (inde)
Glamsbjerg IF
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
11.45
Aarslev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Nyborg G & IF
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
11.48
Årslev BK (2)
2 - 2
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Krarup Espe Fodbold
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
11.55
Årslev BK (3)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Tved BK
Gislev-Hallen
4.
søndag
12.06
Årslev BK (2)
3 - 0
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 4
Ebberup Hallen (inde)
Krarup Espe Fodbold
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
12.06
Aarslev BK (1)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Ryslinge-Hallen
Fjordager IF (1)
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
12.13
Aarslev BK (2)
Spillet
Herrer
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne • I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Boldklubben Marienlyst (2)
Ryslinge-Hallen
4.
søndag
12.20
Årslev BK (2)
1 - 0
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 4
Ebberup Hallen (inde)
Ebberup/Haarby (2)
Ebberup Hallen (inde)
4.
søndag
12.37
Årslev BK (3)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Skårup IF (2)
Gislev-Hallen
4.
søndag
12.54
Årslev BK (1)
3 - 1
Herrer
U13
Inde - U13 drenge A (2010) • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
SFF 2015
Bogense Hallerne (Hal 2)
4.
søndag
13.00
Årslev BK (1)
2 - 0
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Nyborg G & IF
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
13.00
Årslev BK
Spillet
Kvinder
U12
U11/12 piger C - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 • Pulje 1
Totalbanken Arena
Næsby BK
Totalbanken Arena
4.
søndag
13.10
Årslev BK (1)
0 - 1
Herrer
U13
Inde - U13 drenge A (2010) • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Tarup/Paarup IF (U12) (2)
Bogense Hallerne (Hal 2)
4.
søndag
13.19
Årslev BK (4)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 2
Gislev-Hallen
Fjordager IF (2)
Gislev-Hallen
4.
søndag
13.24
Årslev BK (1)
1 - 2
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Egebjerg Fodbold (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
13.50
Årslev BK (2)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Tarup/Paarup IF (1)
Bogense Hallerne (Hal 2)
4.
søndag
13.54
Årslev BK (4)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2009) • Pulje 2
Gislev-Hallen
Stjernen BK.
Gislev-Hallen
4.
søndag
14.00
Årslev BK (1)
0 - 2
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B (2010) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015 (4)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
14.22
Årslev BK (2)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Søndersø BK
Bogense Hallerne (Hal 2)
4.
søndag
14.26
Årslev BK (2)
0 - 4
Herrer
U15
Inde - U15 drenge (2008) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV højfyn (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
14.46
Årslev BK (2)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 2)
Fjordager IF
Bogense Hallerne (Hal 2)
4.
søndag
14.50
Årslev BK (3)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Aarslev BK (1)
Gislev-Hallen
4.
søndag
15.01
Årslev BK (2)
1 - 0
Herrer
U15
Inde - U15 drenge (2008) • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Fjordager IF (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
15.06
Aarslev BK (1)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Stjernen BK.
Gislev-Hallen
4.
søndag
15.46
Aarslev BK (1)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Tarup/Paarup IF (2)
Gislev-Hallen
4.
søndag
16.02
Årslev BK (3)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2009) • Pulje 1
Gislev-Hallen
Tarup/Paarup IF (2)
Gislev-Hallen
4.
søndag
16.04
Aarslev BK (1)
5 - 3
Herrer
U15
Inde - U15 drenge (2008) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
16.32
Aarslev BK (1)
2 - 2
Herrer
U15
Inde - U15 drenge (2008) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Allested-Vejle/Nr.Lyndelse/Søby FC (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
4.
søndag
17.14
Aarslev BK (1)
-
Herrer
U15
Inde - U15 drenge (2008) • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015 (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
Denne uges hjemmekampe
December 2022
4.
søndag
13.00
Årslev BK
Spillet
Kvinder
U12
U11/12 piger C - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 • Pulje 1
Totalbanken Arena
Næsby BK
Totalbanken Arena