Menu

ÅRGANG 2009 - DRENGE U15

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Tonni Stage
Assistenttræner
ingen pic
Thomas Andersen
Assistenttræner
profil
Kasper Ingerslev
Assistenttræner
ingen pic
Karsten Hansen
Assistenttræner
ingen pic
Kristoffer Hjorslev Møller Haugstrup
Målmandstræner
ingen pic
Steffen Petersen
Diætist
profil
Catarina Sivekær
Træner
ingen pic
Henrik Schmidt Hansen

StillingU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tåsinge f. B. 10 8 2 0 26
2 Aarslev BK 10 5 2 3 17
3 BK Stjernen af 1968 10 5 1 4 16
4 B1913 10 4 2 4 14
5 SfB 10 2 4 4 10
6 Dalum IF 10 0 1 9 1

StillingU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1909 10 7 0 3 21
2 Nyborg G & IF 10 7 0 3 21
3 Ringe BK 10 6 3 1 21
4 SSV Højfyn 10 4 5 1 17
5 Vindinge BK 10 5 2 3 17
6 Søndersø BK 10 3 4 3 13
7 Aarslev BK 10 4 1 5 13
8 Skårup IF 10 3 2 5 11
9 BBB/SB 10 2 3 5 9
10 Otterup Bold- og Idrætsklub 10 2 1 7 7
11 FC Nordfyn 10 1 1 8 4

StillingU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 MG & BK 9 8 0 1 24
2 Haarby IF (1) 9 8 0 1 24
3 Glamsbjerg IF 9 7 1 1 22
4 Fjordager IF 9 5 0 4 15
5 Aarup BK 9 4 2 3 14
6 KFUM.s BK 9 4 1 4 13
7 EGB 9 3 1 5 10
8 Dalum IF 9 2 0 7 6
9 Aarslev BK 9 1 1 7 4
10 Krarup Espe Fodbold 9 0 0 9 0

StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B1913 (1) 12 10 0 2 30
2 Glamsbjerg IF 12 8 1 3 25
3 Aarup BK 12 7 1 4 22
4 Fjordager IF (1) 12 5 1 6 16
5 Haarby IF (3) 12 4 1 7 13
6 Tarup/Paarup IF (2) 12 3 1 8 10
7 Årslev BK (1) 12 2 1 9 7

StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fjordager IF (2) 12 10 0 2 30
2 Tarup/Paarup IF (3) 12 9 0 3 27
3 B1913 (2) 12 7 0 5 21
4 Haarby IF (1) 12 5 1 6 16
5 Årslev BK (2) 12 5 1 6 16
6 MG & BK (1) 12 5 0 7 15
7 Gislev IF (2) 12 0 0 12 0

StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Haarby IF (2) 12 11 0 1 33
2 Tarup/Paarup IF (1) 12 9 1 2 28
3 Årslev BK (3) 12 7 1 4 22
4 Fjordager IF (3) 12 6 0 6 18
5 MG & BK (2) 12 5 0 7 15
6 Krarup Espe Fodbold 12 3 0 9 9
7 Gislev IF (1) 12 0 0 12 0

StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Fjordager IF (2) 8 6 1 1 19
2 Årslev BK (1) 8 2 4 2 10
3 Aarup BK 8 3 1 4 10
4 MG & BK (1) 8 3 1 4 10
5 Haarby IF (2) 8 2 1 5 7

StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (2) 7 6 0 1 18
2 Fjordager IF (1) 7 6 0 1 18
3 MG & BK (2) 7 2 0 5 6
4 Gislev IF (2) 6 2 0 4 6
5 Krarup Espe Fodbold 7 1 0 6 3

StillingFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (1) 4 4 0 0 12
2 Årslev BK (2) 4 2 0 2 6
3 Fjordager IF 4 0 0 4 0

StillingFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (1) 4 4 0 0 12
2 Årslev BK (2) 4 2 0 2 6
3 Fjordager IF 4 0 0 4 0

StillingU15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 MG & BK 2 1 1 0 4
2 Aarslev BK 2 1 1 0 4
3 ØB 1 1 0 0 3
4 Aarup BK 2 1 0 1 3
5 Søndersø BK (2) 1 0 0 1 0
6 Søhus Stige 2 0 0 2 0

StillingU15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 501

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarslev BK 1 1 0 0 3
2 Hjørring FK 1 1 0 0 3
3 Kolding IF 1 1 0 0 3
4 FK Viborg 1 0 1 0 1
5 Hobro IK 1 0 1 0 1
6 Dalum IF 0 0 0 0 0
7 FS Holstebro 0 0 0 0 0
8 Næsby BK 0 0 0 0 0
9 SfB 0 0 0 0 0
10 Vildbjerg SF 0 0 0 0 0
11 VRI 0 0 0 0 0
12 Boldklubben Marienlyst 1 0 0 1 0
13 FC Sønderborg 1 0 0 1 0
14 IF Lyseng 1 0 0 1 0

StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK (3) 8 7 1 0 22
2 Haarby IF (1) 8 4 2 2 14
3 Tarup/Paarup IF 8 4 0 4 12
4 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 8 2 1 5 7
5 Gislev IF (1) 8 1 0 7 3

StillingU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1909 0 0 0 0 0
2 BBB/SB 0 0 0 0 0
3 BK Stjernen af 1968 0 0 0 0 0
4 Båring/Nr Aaby 0 0 0 0 0
5 Dalum IF 0 0 0 0 0
6 FC Nordfyn 0 0 0 0 0
7 Fjordager IF 0 0 0 0 0
8 Kerteminde BK 0 0 0 0 0
9 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
10 OB 0 0 0 0 0
11 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
12 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BK Stjernen af 1968 0 0 0 0 0
2 Gislev IF 0 0 0 0 0
3 Marstal IF 0 0 0 0 0
4 Ringe BK 0 0 0 0 0
5 Tved BK 0 0 0 0 0
6 Årslev BK 0 0 0 0 0

StillingU15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarslev BK 2 2 0 0 6
2 Nyborg G & IF 1 1 0 0 3
3 Fjordager IF 2 1 0 1 3
4 Tarup/Paarup IF 1 0 0 1 0
5 B1913 2 0 0 2 0

StillingU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B1913 0 0 0 0 0
2 Ringe BK 0 0 0 0 0
3 SfB 0 0 0 0 0
4 SFF2015 0 0 0 0 0
5 Skårup IF 0 0 0 0 0
6 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
7 ØB 0 0 0 0 0
8 Aarslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 1

August 2023

Tåsinge f. B.
4 - 2
livescore
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BK Stjernen af 1968
September 2023

SfB
0 - 3
livescore
Ude
SfB Ryttervej

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 4
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

B1913

Aarslev BK
4 - 0
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF

Aarslev BK
1 - 1
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tåsinge f. B.
Oktober 2023

BK Stjernen af 1968
6 - 3
livescore
Ude
Østbyens Stadion

Aarslev BK

Dalum IF
0 - 4
livescore
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 1
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SfB

B1913
1 - 2
livescore
Ude
Campus Road

Aarslev BK

KampprogramU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 1

August 2023

Vindinge BK
4 - 1
livescore
Ude
Vindinge Sportsplads (Kunstgræs)

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 4
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Nyborg G & IF
September 2023

Aarslev BK
4 - 2
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

B 1909

Aarslev BK
2 - 0
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FC Nordfyn

Skårup IF
2 - 0
livescore
Ude
Skårup Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BBB/SB
Oktober 2023

Otterup Bold- og Idrætsklub
2 - 1
livescore
Ude
Intersport Arena Otterup

Aarslev BK

Aarslev BK
0 - 2
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SSV Højfyn

Ringe BK
1 - 1
livescore
Ude
OK Arena Ringe

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Søndersø BK

KampprogramU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 • Pulje 2

August 2023

MG & BK
6 - 0
livescore
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK

Haarby IF (1)
13 - 1
livescore
Ude
Haarby Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
0 - 1
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

KFUM.s BK
September 2023

EGB
2 - 2
Ude
Ejby Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 4
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF

Aarup BK
5 - 0
livescore
Ude
Scankab Arena i Aarup

Aarslev BK

Aarslev BK
HHT
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Glamsbjerg IF
Oktober 2023

Fjordager IF
2 - 1
livescore
Ude
Fjordager IF.s anlæg

Aarslev BK

Aarslev BK
4 - 2
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Krarup Espe Fodbold

KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 1

November 2023

Årslev BK (1)
1 - 2
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Fjordager IF (1)

B1913 (1)
4 - 0
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
1 - 0
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Glamsbjerg IF

Årslev BK (1)
1 - 0
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Tarup/Paarup IF (2)

Aarup BK
4 - 1
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
0 - 2
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Haarby IF (3)

Fjordager IF (1)
2 - 0
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
1 - 4
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

B1913 (1)

Glamsbjerg IF
3 - 3
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

Tarup/Paarup IF (2)
3 - 0
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
1 - 4
Hjemme
Arena Assens - Hal 1

Aarup BK

Haarby IF (3)
2 - 1
Ude
Arena Assens - Hal 1

Årslev BK (1)

KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 2

November 2023

Årslev BK (2)
2 - 3
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

MG & BK (1)

Haarby IF (1)
1 - 0
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
2 - 1
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

B1913 (2)

Årslev BK (2)
2 - 1
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Fjordager IF (2)

Tarup/Paarup IF (3)
2 - 1
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Gislev IF (2)

MG & BK (1)
HHT
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
2 - 2
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Haarby IF (1)

B1913 (2)
4 - 0
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Årslev BK (2)

Fjordager IF (2)
4 - 0
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
0 - 2
Hjemme
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Tarup/Paarup IF (3)

Gislev IF (2)
HHT
Ude
Vissenbjerg Idræts & Kulturcenter (hal 2)

Årslev BK (2)

KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 3

November 2023

Årslev BK (3)
1 - 2
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

MG & BK (2)

Fjordager IF (3)
3 - 1
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
1 - 1
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Tarup/Paarup IF (1)

Årslev BK (3)
UHT
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Gislev IF (1)

Haarby IF (2)
1 - 0
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
2 - 0
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Krarup Espe Fodbold

MG & BK (2)
HHT
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
6 - 3
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Fjordager IF (3)

Tarup/Paarup IF (1)
4 - 3
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

Gislev IF (1)
HHT
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
4 - 3
Hjemme
Haarby Hallerne Hal 1

Haarby IF (2)

Krarup Espe Fodbold
1 - 10
Ude
Haarby Hallerne Hal 1

Årslev BK (3)

KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1

Januar 2024

Fjordager IF (2)
3 - 3
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (1)

Haarby IF (2)
3 - 3
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (1)

Årslev BK (1)
2 - 2
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Aarup BK

Årslev BK (1)
1 - 1
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

MG & BK (1)

Årslev BK (1)
0 - 1
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Fjordager IF (2)

Årslev BK (1)
5 - 0
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Haarby IF (2)

Aarup BK
2 - 1
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (1)

MG & BK (1)
HHT
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (1)

KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2

Januar 2024

MG & BK (2)
1 - 4
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Gislev IF (2)

Krarup Espe Fodbold
0 - 12
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Fjordager IF (1)
1 - 3
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

MG & BK (2)

Gislev IF (2)
-
Ude
Skåruphallen

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
UHT
Hjemme
Skåruphallen

Krarup Espe Fodbold

Årslev BK (2)
1 - 2
Hjemme
Skåruphallen

Fjordager IF (1)

KampprogramFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1

Februar 2024

Årslev BK (1)
2 - 1
Hjemme
Nyborg Hallerne - Hal 2

Årslev BK (2)

Årslev BK (2)
4 - 1
Hjemme
Nyborg Hallerne - Hal 2

Fjordager IF

Fjordager IF
2 - 6
Ude
Nyborg Hallerne - Hal 2

Årslev BK (1)

Årslev BK (2)
1 - 2
Hjemme
Nyborg Hallerne - Hal 2

Årslev BK (1)

Fjordager IF
0 - 2
Ude
Nyborg Hallerne - Hal 2

Årslev BK (2)

Årslev BK (1)
4 - 0
Hjemme
Nyborg Hallerne - Hal 2

Fjordager IF

KampprogramU15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Februar 2024

MG & BK
1 - 1
Ude
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane

Aarslev BK
Marts 2024

Aarslev BK
1 - 0
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Aarup BK

Søndersø BK (2)
9. mar
Kl. 11.00
Ude
Søndersø Stadion

Aarslev BK

ØB
16. mar
Kl. 14.30
Ude
Hjalleseskolen

Aarslev BK

Søhus Stige
23. mar
Kl. 10.45
Ude
Arena Søhus Stige, kunststofbane

Aarslev BK

KampprogramU15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 501

Marts 2024

IF Lyseng
0 - 6
livescore
Ude
Lyseng Kunstgræs

Aarslev BK

Næsby BK
16. mar
Kl. 12.00
Ude
Kunststofbanen Næsby BK

Aarslev BK

Kolding IF
24. mar
Kl. 11.00
Ude
Metropolis Arena (kunst)

Aarslev BK
April 2024

Hjørring FK
6. apr
Kl. 13.00
Ude
Hjørring Kunstgræsbane

Aarslev BK

Aarslev BK
13. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Hobro IK

SfB
20. apr
Kl. 10.00
Ude
SfB Ryttervej

Aarslev BK

Aarslev BK
25. apr
Kl. 19.15
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

VRI
Maj 2024

Aarslev BK
4. maj
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FS Holstebro

Aarslev BK
16. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Boldklubben Marienlyst

Dalum IF
25. maj
Kl. 13.00
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK
Juni 2024

Aarslev BK
1. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FK Viborg

Aarslev BK
8. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FC Sønderborg

Aarslev BK
22. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Vildbjerg SF

KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 3

Januar 2024

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
0 - 8
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (3)

Tarup/Paarup IF
2 - 6
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
UHT
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Gislev IF (1)

Årslev BK (3)
3 - 3
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Haarby IF (1)

Årslev BK (3)
UHT
Hjemme
Gislev-Hallen

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Årslev BK (3)
5 - 1
Hjemme
Gislev-Hallen

Tarup/Paarup IF

Gislev IF (1)
3 - 5
Ude
Gislev-Hallen

Årslev BK (3)

Haarby IF (1)
1 - 6
Ude
Gislev-Hallen

Årslev BK (3)

KampprogramU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1

April 2024

BK Stjernen af 1968
7. apr
Kl. 00.00
Ude
Østbyens Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
14. apr
Kl. 10.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BBB/SB

Kerteminde BK
20. apr
Kl. 11.00
Ude
SuperBrugsen Kerteminde Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
27. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

B 1909
Maj 2024

Aarslev BK
5. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tarup/Paarup IF

Dalum IF
19. maj
Kl. 00.00
Ude
Rema 1000 Park - Dalum

Aarslev BK

Aarslev BK
28. maj
Kl. 18.15
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

FC Nordfyn
Juni 2024

Nyborg G & IF
2. jun
Kl. 00.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK

Aarslev BK
8. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Båring/Nr Aaby

OB
16. jun
Kl. 00.00
Ude
OB-Ådalen

Aarslev BK

Aarslev BK
23. jun
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Fjordager IF

KampprogramU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 1

April 2024

Årslev BK
14. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

BK Stjernen af 1968

Marstal IF
21. apr
Kl. 00.00
Ude
Marstal Stadion

Årslev BK

Årslev BK
27. apr
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tved BK
Maj 2024

Årslev BK
4. maj
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Ringe BK

Gislev IF
19. maj
Kl. 00.00
Ude
Gislev Stadion

Årslev BK

BK Stjernen af 1968
26. maj
Kl. 00.00
Ude
Østbyens Stadion

Årslev BK
Juni 2024

Årslev BK
1. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Marstal IF

Tved BK
9. jun
Kl. 00.00
Ude
Tved Stadion

Årslev BK

Ringe BK
16. jun
Kl. 00.00
Ude
OK Arena Ringe

Årslev BK

Årslev BK
20. jun
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Gislev IF

KampprogramU15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2

Februar 2024

Tarup/Paarup IF
-
Ude
Home Tarup Park

Aarslev BK
Marts 2024

Aarslev BK
2 - 1
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Fjordager IF

B1913
HHT
Ude
Campus Road

Aarslev BK

Nyborg G & IF
23. mar
Kl. 11.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK

KampprogramU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 2

April 2024

Aarslev BK
11. apr
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SFF2015

Skårup IF
21. apr
Kl. 00.00
Ude
Skårup Stadion

Aarslev BK
Maj 2024

Aarslev BK
2. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

SfB

B1913
19. maj
Kl. 00.00
Ude
Campus Road

Aarslev BK
Juni 2024

SUB Ullerslev
5. jun
Kl. 19.00
Ude
Ullerslev Stadion - kunstgræs

Aarslev BK

Aarslev BK
15. jun
Kl. 13.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

ØB

Ringe BK
23. jun
Kl. 00.00
Ude
OK Arena Ringe

Aarslev BK

Spillerliste

profil
Abdelrahman El Harrab
profil
Adam Schmidt Hansen
profil
Albert Christophersen
profil
Andreas Borch-Madsen
profil
Anton Arp-Nielsen
ingen img
Anton Ejby Larsen
ingen img
Anton Jensen
profil
Anton Jørgensen
profil
Arian Mittelstein
ingen img
Asger Nybo Ebbesen
profil
Aske Dupont Larsen
ingen img
August Junker
ingen img
August Thaysen
profil
Benjamin Riise Andersen
profil
Benjamin Schouw
ingen img
Bertram Palm
profil
Casper Hedemann
ingen img
David Andersen
profil
Dexter Nouck Brøndum Jensen
ingen img
Dilzar Jalal Saadi
ingen img
Elias Petersen
profil
Frederik Andersen
profil
Frederik Juhl Thomsen
profil
Gabriel Alexandru Gyenghe
profil
Gustav Dreisig
profil
Gustav Frederiksen
profil
Gustav Moll
ingen img
Hjalte Eis-Hansen
profil
Hjalte Kristensen
ingen img
Holger Martin Gøllnitz
profil
Holger Storgaard
ingen img
Ian Kragelund Nauta
ingen img
Jalte Jensen
ingen img
Jens Skou
ingen img
Jeppe Bachmann Augustinus
ingen img
Johannes Koldby
profil
Jonas Kragh
ingen img
Jonas Nauta
ingen img
Joshua Knudsen
profil
Kristian Bang
ingen img
Lauge Bork
profil
Lucas Høgh Jensen
profil
Lukas Toth
ingen img
Mads Hodal
ingen img
Magnus Udby
profil
Malte Sønderskov
ingen img
Marcus Bak
ingen img
Marcus Duch
profil
Mathias Prinsholm
profil
Mathias Sivekær Petersen
profil
Mathias Uno Fogelberg
ingen img
Max-Emil Simonsen
ingen img
Mickie Arvid Nielsen
ingen img
Mohamed Amin Alhassani
profil
Nilas Basse Nguyen
profil
Noah Littau
profil
Noah Lykke
ingen img
Noah Skovø
profil
Noah Tias Warming
profil
Oliver Engstrøm Grocott
profil
Oliver Thinggaard
profil
Oscar Hofstedt Nielsen
profil
Oscar Rasmussen
profil
Rasmus Dalgaard
ingen img
Rasmus Skjold
profil
Richard Lau Tornelund
ingen img
Seier Groth
profil
Sigvard Andersen-Larsson
profil
Silas de Lemos
profil
Simon Hansen
ingen img
Tobias Eriksson
profil
Tobias Grodt Smet
profil
Tobias Hansen
ingen img
Tobias Nielsen
ingen img
Tobias Per Kirkegaard
ingen img
Victor Alejandro Wright Llanos
profil
Victor Phanprem Dinh
profil
Viktor Ingerslev Kristensen
ingen img
Villads Hansen
ingen img
William Johansen
profil
William Oliver Stokholm Christiansen
ingen img
William Taheri
profil
Yosef Samr Staszak Chaikha
Luk