Menu

ÅRGANG 2011 - DRENGE U14

Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
profil
Kenneth Grodt Smet
Assistenttræner
ingen pic
Steffen Engberg
Holdleder
ingen pic
Tobias Skrøder Nielsen
Assistenttræner
ingen pic
Jens Chr Nielsen
Assistenttræner
ingen pic
Sune Nielsen
Træner
profil
Christian Gerner Suhr

StillingU14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 67 0 0 0 0 0
2 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
3 Holluf Pile-Tornbjerg IF 0 0 0 0 0
4 Humble 0 0 0 0 0
5 MG & BK 0 0 0 0 0
6 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
7 Tranekær/Tullebølle IF 0 0 0 0 0
8 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingU14 drenge Liga 3 (2011) - efterår 2024 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BBB/SB 0 0 0 0 0
2 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
3 Boldklubben Marienlyst 0 0 0 0 0
4 Dalum IF 0 0 0 0 0
5 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
6 Højby S & G 0 0 0 0 0
7 KUU 0 0 0 0 0
8 Langeskov IF 0 0 0 0 0
9 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
10 OB 0 0 0 0 0
11 Otterup B & IK 0 0 0 0 0
12 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
13 Tåsinge f. B. 0 0 0 0 0
14 Aarslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU14 Drenge (2011) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 1

August 2024

Tranekær/Tullebølle IF
25. aug
Kl. 00.00
Ude
Tullebølle Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
31. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Bogense G & IF
September 2024

Holluf Pile-Tornbjerg IF
8. sep
Kl. 00.00
Ude
Holluf Pile skole

Aarslev BK

Aarslev BK
14. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

MG & BK

B 67
22. sep
Kl. 00.00
Ude
B 67-Parken

Aarslev BK

Aarslev BK
28. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Nyborg G & IF
Oktober 2024

Humble
6. okt
Kl. 00.00
Ude
Humble Stadion (Humblehallen)

Aarslev BK

KampprogramU14 drenge Liga 3 (2011) - efterår 2024 • Pulje 1

August 2024

Aarslev BK
18. aug
Kl. 10.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Dalum IF

Højby S & G
24. aug
Kl. 11.00
Ude
Müller Autotech Arena Højby

Aarslev BK

Aarslev BK
28. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Bogense G & IF
September 2024

Tåsinge f. B.
1. sep
Kl. 00.00
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Aarslev BK

Aarslev BK
4. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Nyborg G & IF

BBB/SB
8. sep
Kl. 11.00
Ude
Bellinge Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
15. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Langeskov IF

OB
22. sep
Kl. 14.00
Ude
OB-Ådalen

Aarslev BK

Aarslev BK
25. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Tarup/Paarup IF
Oktober 2024

Otterup B & IK
6. okt
Kl. 00.00
Ude
Intersport Arena Otterup

Aarslev BK

Aarslev BK
12. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Glamsbjerg IF

KUU
20. okt
Kl. 12.00
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)

Aarslev BK

Aarslev BK
26. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev

Boldklubben Marienlyst

Spillerliste

ingen img
Adam Berg Bedford
profil
Aksel Korsgaard
ingen img
Andreas Brander Hansen
profil
Asbjørn Dürr Nielsen
ingen img
Asmus Høgh
profil
Bertram Harry Bejlegård List
ingen img
Caspian Kirk
ingen img
Elias Engberg
profil
Emil Sahl Jakobsen
ingen img
Frederik Grodt Smet
profil
Gustav Moll
profil
Husk Khan
ingen img
Jeppe Birkholm
profil
Joachim Jørgensen
profil
Kristoffer Frydenberg
ingen img
Lauge Bork
profil
Lukas Skou Nielsen
profil
Marcus Kargo
profil
Marius Skrøder Nielsen
ingen img
Mathias Madsen
ingen img
Mattias Langfeldt
profil
Max Nexø
profil
Pelle Enemark
profil
Sigurd Bøg-Jense
profil
Sigvard Andersen-Larsson
profil
Sofia Møller
ingen img
Sverre Karstensen
profil
Thor Baun Poulsen
ingen img
Thor Møller Hollesen
profil
Tobias Hansen
ingen img
Victor Styrup
ingen img
Villads Hansen
Luk