Menu

ÅRGANG 2002 - DRENGE U19

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

StillingU19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Kerteminde BK 0 0 0 0 0
2 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
3 O K S 0 0 0 0 0
4 OB 0 0 0 0 0
5 Oure Fodbold Akademi 0 0 0 0 0
6 S.f.B. 0 0 0 0 0
7 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
8 ØB 0 0 0 0 0
9 Aarslev BK 0 0 0 0 0

StillingU19 Drenge Liga 3 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1909 0 0 0 0 0
2 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
3 Båring GF 0 0 0 0 0
4 Dalum IF 0 0 0 0 0
5 Fjordager IF 0 0 0 0 0
6 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
7 MG & BK 0 0 0 0 0
8 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
9 Rudkøbing BK 0 0 0 0 0
10 Skårup IF 0 0 0 0 0
11 Tommerup BK 0 0 0 0 0
12 Tåsinge f. B. 0 0 0 0 0
13 Aarslev BK 0 0 0 0 0
14 Aarup BK 0 0 0 0 0

KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

Nyborg G & IF
20. aug
Kl. 18.30
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK

Aarslev BK
28. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Netplan Arena

S.f.B.
September 2021

Oure Fodbold Akademi
2. sep
Kl. 18.30
Ude
Oure Idrætsskole

Aarslev BK

Aarslev BK
14. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

Tarup/Paarup IF

Aarslev BK
19. sep
Kl. 11.30
Hjemme
Netplan Arena

OB

O K S
26. sep
Kl. 00.00
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK
Oktober 2021

Aarslev BK
3. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

ØB

Kerteminde BK
10. okt
Kl. 15.00
Ude
ALBANI Kerteminde Stadion

Aarslev BK

KampprogramU19 Drenge Liga 3 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

Aarslev BK
17. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF

Tommerup BK
22. aug
Kl. 00.00
Ude
Tommerup Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
25. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

Aarup BK

Nyborg G & IF
27. aug
Kl. 18.30
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK
September 2021

Aarslev BK
5. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

Glamsbjerg IF

Bogense G & IF
12. sep
Kl. 00.00
Ude
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park

Aarslev BK

Aarslev BK
19. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

B 1909

Aarslev BK
26. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

Tåsinge f. B.
Oktober 2021

Fjordager IF
2. okt
Kl. 11.00
Ude
Fjordager IF.s anlæg

Aarslev BK

Aarslev BK
10. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Netplan Arena

Skårup IF

MG & BK
17. okt
Kl. 00.00
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK

Aarslev BK
24. okt
Kl. 12.30
Hjemme
Netplan Arena

Båring GF

Rudkøbing BK
31. okt
Kl. 00.00
Ude
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)

Aarslev BK

Spillerliste

profil
Benjamin Berg
ingen img
Benjamin Havlit
ingen img
Benjamin Pedersen
profil
Bradley Marks
ingen img
Cilas Lilholt
ingen img
Emil Vesterskov Storgaard
ingen img
Jens Ole Adserballe
ingen img
Johan Stelmach Sørensen
profil
Jonas Bjørn Pedersen
ingen img
Kasper Lorenzen
profil
Laurits Dürr Nielsen
ingen img
Mathias Lysholdt-Andersen
ingen img
Nicky Simonsen
ingen img
Niels Wienigk
ingen img
Rasmus Fredensborg
ingen img
Rasmus Rahbek
ingen img
Simon Møller
ingen img
Søren Gjørup Sækmose
ingen img
Thor Gaarde
ingen img
Tobias Skrøder Nielsen
profil
Victor Groth