Menu

ÅRGANG 2010 - DRENGE U13

Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

TRÆNER

Træner
ingen pic
Thomas Hardorf
Holdleder
ingen pic
Lonny Grill Jensen
Træner
ingen pic
Daniel Lund

StillingU13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 • Pulje 715

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Årslev BK 1 1 0 0 3
2 Boldklubben Marienlyst 1 1 0 0 3
3 B.1913 0 0 0 0 0
4 Dalum IF 0 0 0 0 0
5 OKS 1 0 0 1 0
6 S.f.B. 1 0 0 1 0

StillingU13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF 0 0 0 0 0
2 Kerteminde BK 0 0 0 0 0
3 OB 0 0 0 0 0
4 Ringe BK 0 0 0 0 0
5 S.f.B. 0 0 0 0 0
6 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
7 ØB 0 0 0 0 0
8 Årslev BK 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Hessselager Fodbold 0 0 0 0 0
2 Humble BK 0 0 0 0 0
3 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 0 0 0 0 0
4 Ringe BK 0 0 0 0 0
5 Rudkøbing BK 0 0 0 0 0
6 SFF 2015 0 0 0 0 0
7 Skårup IF 0 0 0 0 0
8 Søndersø BK 0 0 0 0 0
9 Thurø/Stjernen 0 0 0 0 0
10 Tved BK 0 0 0 0 0
11 Årslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 • Pulje 715

August 2022

S.f.B.
0 - 3
Ude
S.f.B. Ryttervej

Årslev BK

Årslev BK
20. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

Boldklubben Marienlyst

Dalum IF
24. aug
Kl. 18.30
Ude
Dalum Stadion

Årslev BK

B.1913
29. aug
Kl. 18.00
Ude
Campus Road

Årslev BK
September 2022

Årslev BK
3. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

OKS

KampprogramU13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1

August 2022

Årslev BK
22. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

ØB

Årslev BK
25. aug
Kl. 18.15
Hjemme
Netplan Arena

Kerteminde BK

Dalum IF
27. aug
Kl. 10.30
Ude
Dalum Stadion

Årslev BK
September 2022

Årslev BK
5. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

S.f.B.

OB
11. sep
Kl. 13.00
Ude
OB-Ådalen

Årslev BK

Årslev BK
19. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Netplan Arena

Tarup/Paarup IF

Ringe BK
21. sep
Kl. 18.00
Ude
Ringe Stadion

Årslev BK

KampprogramU13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 1

August 2022

Thurø/Stjernen
21. aug
Kl. 10.30
Ude
Østbyens Stadion

Årslev BK
September 2022

Årslev BK
4. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Netplan Arena

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Rudkøbing BK
11. sep
Kl. 00.00
Ude
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)

Årslev BK

Årslev BK
17. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

Skårup IF

Humble BK
25. sep
Kl. 10.00
Ude
Humble Stadion (Humblehallen)

Årslev BK
Oktober 2022

Årslev BK
1. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Netplan Arena

SFF 2015

Søndersø BK
8. okt
Kl. 11.30
Ude
Søndersø Stadion

Årslev BK

Årslev BK
15. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Netplan Arena

Ringe BK

Hessselager Fodbold
26. okt
Kl. 18.00
Ude
Hesselager Stadion

Årslev BK

Årslev BK
30. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Netplan Arena

Tved BK

Spillerliste

profil
Casper Hedemann
profil
Christian Henrik Banke Christensen
profil
Daniel Wulff Sanggaard
profil
Frederik Juhl Thomsen
profil
Gustav Moll
ingen img
Harun Spahic
profil
Kristoffer G. Jensen
ingen img
Lauge Bork
profil
Lucas Eskildsen-Steinmejer
profil
Marco Melgonian
ingen img
Marcus Krogh Hansen
profil
Marius Hansen
ingen img
Marius Jensen
profil
Mathias Jensen
ingen img
Mathias Madsen
ingen img
Mikkel Hardorf
profil
Mikkel Kielberg
ingen img
Nilas Basse Nguyen
profil
Noah Flick Jørgensen
ingen img
Oscar Marius Larsen
profil
Sigurd Toftheyggj Lund
ingen img
Sigvard Andersen-Larsson
profil
Silas de Lemos
profil
Tobias Hansen
profil
Victor Hein Sandberg
profil
Victor Simonsen
ingen img
Villads Hansen
ingen img
William Larsen
ingen img
William Villebro