Menu

ÅRGANG 2012 - PIGER U11

Vil du melde dig til sammen med pigerne?

Så tryk her for Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Thomas Vexlund
Træner
ingen pic
Peter Skovgaard
Holdleder
ingen pic
Michelle Marqvardsen
Træner
profil
Mette Rosenkrans Andersen

KampprogramInde - U11 pige C (2012) 21/1-23 • Pulje 1

Januar 2023

Boldklubben Marienlyst (U11)
Spillet
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (3)

Årslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Fortuna Svendborg

Årslev BK (3)
Spillet
Hjemme
Ebberup Hallen (inde)

Boldklubben Marienlyst (U11)

Fortuna Svendborg
Spillet
Ude
Ebberup Hallen (inde)

Årslev BK (3)

KampprogramInde - U11 pige C (2012) 21/1-23 • Pulje 2

Januar 2023

OKS
Spillet
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (1)

Boldklubben Marienlyst (U10)
Spillet
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (1)

OKS
Spillet
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Boldklubben Marienlyst (U10)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

OKS

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Boldklubben Marienlyst (U10)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Paarup Hallerne - Hal 1

OKS

Boldklubben Marienlyst (U10)
Spillet
Ude
Paarup Hallerne - Hal 1

Aarslev BK (1)

KampprogramInde - U11 pige C (2012) 4/2-23 • Pulje 2

Februar 2023

Fortuna Svendborg
Spillet
Ude
Skåruphallen

Aarslev BK (1)

Hesselager Fodbold
Spillet
Ude
Skåruphallen

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Skåruphallen

Hesselager Fodbold

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Skåruphallen

BBB

BBB
Spillet
Ude
Skåruphallen

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
Spillet
Hjemme
Skåruphallen

Fortuna Svendborg

Aarslev BK (1)
Spillet
Hjemme
Skåruphallen

Aarslev BK (2)

KampprogramInde - U11 pige C (2012) 25/2-23 • Pulje 2

Februar 2023

Aarslev BK (1)
25. feb
Kl. 14.12
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Hesselager Fodbold

Aarslev BK (2)
25. feb
Kl. 14.20
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Fortuna Svendborg

Boldklubben Marienlyst (U11)
25. feb
Kl. 14.28
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (1)

Hesselager Fodbold
25. feb
Kl. 14.36
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (1)
25. feb
Kl. 14.52
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Fortuna Svendborg
25. feb
Kl. 15.08
Ude
Rantzausminde Hallen (inde)

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
25. feb
Kl. 15.16
Hjemme
Rantzausminde Hallen (inde)

Boldklubben Marienlyst (U11)

Spillerliste

ingen img
Alma Sipo Henriksen
profil
Amanda Nymann Strandby Pedersen
ingen img
Astrid Pallesen
profil
Clara Kyhn
ingen img
Ellen Vexlund
ingen img
Emma Bagge Mortensen
ingen img
Emma Knudsen
profil
Freja Elkær Christensen
profil
Ingrid Green
profil
Karla Sofie Granhøj Jørgensen
ingen img
Karoline Juhl Thomsen
ingen img
Lea Renée Hovgaard
profil
Leah Hammershøy Ruus
profil
Luna Pil Ankersen
profil
Maja Søndergaard
ingen img
Manilla Lund Markuslund
ingen img
Mie Lolk Hansen
ingen img
Mille Knudsen
ingen img
Naomi Lydal
profil
Rose Asta Hammerich
profil
Sofia Mai Møller
profil
Sofia Rosenkrans Reymond Jørgensen
profil
Victoria Marqvardsen