ÅRGANG 2011 - DRENGE U13
Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?
Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.
Holdets stab
StillingU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | BK Stjernen af 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Egebjerg Fodbold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Humble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Tranekær/Tullebølle IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Verninge IF/FC Broby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Aarslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
StillingInde - U13 drenge B (2011) • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Tarup/Paarup IF (2) | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | |
2 | FC Østfyn | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | |
3 | Glamsbjerg IF (1) | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 | |
4 | Holluf Pile-Tornbjerg IF | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | |
5 | Nyborg G & IF | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 |
|
6 | KUU (2) | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 |
|
7 | Aarslev BK | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 |
StillingInde - U13 drenge C (2011) • Aflyst
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) | 8 | 6 | 1 | 0 | 19 | |
2 | Tranekær/Tullebølle IF | 8 | 5 | 0 | 2 | 15 | |
3 | Aarslev BK (1) | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | |
4 | Tarup/Paarup IF (3) | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | |
5 | Tåsinge f. B. | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
StillingInde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Glamsbjerg IF | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | |
2 | Nyborg G & IF | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | |
3 | Holluf Pile-Tornbjerg IF | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | |
4 | Aarup BK | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | |
5 | Aarslev BK | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 |
|
StillingU14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | BBB/SB (1) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |
2 | Boldklubben Marienlyst | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | |
3 | B1913 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
|
4 | MG & BK (2) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
5 | Aarslev BK | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
6 | ERI | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
|
7 | Verninge IF/FC Broby | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
StillingU13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Aarslev BK | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | |
2 | Holluf Pile-Tornbjerg IF | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | |
3 | Ringe BK | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | |
4 | Tåsinge f. B. | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | |
5 | Tarup/Paarup IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
StillingInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 3
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | FC Østfyn | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | |
2 | Holluf Pile-Tornbjerg IF (1) | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | |
3 | Nyborg G & IF | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | |
4 | Årslev BK (1) | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | |
5 | Tarup/Paarup IF (3) | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | |
6 | Søhus Stige | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 |
StillingInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 4
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Aarslev BK (2) | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | |
2 | EGB | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | |
3 | KUU | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | |
4 | Bogense G & IF (2) | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | |
5 | Tarup/Paarup IF (1) | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | |
6 | Nr. Aaby IK | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 |
|
KampprogramInde - U13 drenge B (2011) • Pulje 1
November 2023
KampprogramInde - U13 drenge C (2011) • Aflyst
November 2023
KampprogramInde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel • Pulje 1
Januar 2024
KampprogramU14 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Februar 2024
Marts 2024
KampprogramU13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold • Pulje 1
Marts 2024
KampprogramInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 3
Januar 2024
KampprogramInde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel • Pulje 4
Januar 2024
KampprogramU13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
Spillerliste
Adam Berg Bedford
Aksel Korsgaard
Andreas Brander Hansen
Andreas Sigurd Bøgeskov Svendsen
Asbjørn Dürr Nielsen
Asmus Høgh
Bertram Harry Bejlegård List
Elias Engberg
Emil Sahl Jakobsen
Frederik Grodt Smet
Husk Khan
Jeppe Birkholm
Joachim Jørgensen
Kristoffer Frydenberg
Lukas Skou Nielsen
Marcus Kargo
Marius Skrøder Nielsen
Mattias Langfeldt
Max Nexø
Pelle Enemark
Sigurd Bøg-Jense
Sverre Karstensen
Thor Baun Poulsen
Thor Møller Hollesen
Victor Styrup