ÅRGANG 2010 - DRENGE U14
Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?
Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.
TRÆNER
StillingInde - U14 drenge B (2010) • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | SFF 2015 (1) | 12 | 11 | 0 | 1 | 33 | |
2 | Nyborg G & IF (2) | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | |
3 | FC Faaborg (1) | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | |
4 | Krarup Espe Fodbold | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | |
5 | Nr. Lyndelse / Søby F.C. | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 |
|
6 | FC Faaborg (2) | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | |
7 | Aarslev BK (2) | 12 | 1 | 2 | 9 | 5 |
StillingInde - U14 drenge B (2010) • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Egebjerg Fodbold | 12 | 10 | 2 | 0 | 32 | |
2 | Aarslev BK (1) | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | |
3 | SFF 2015 (2) | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 | |
4 | Thurø/Stjernen | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | Hesselager Fodbold | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 |
|
6 | Skårup IF | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 |
|
7 | Nyborg G & IF (1) | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
|
StillingInde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Ebberup IF (1) | 12 | 7 | 3 | 2 | 24 | |
2 | SFF 2015 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | |
3 | Aarslev BK (1) | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | |
4 | Dalum IF (3) | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | Tommerup BK | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | |
6 | O K S (4) | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 | |
7 | Tarup/Paarup IF (2) | 12 | 2 | 0 | 10 | 6 |
StillingInde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel • Pulje 4
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | O K S (2) | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | |
2 | Dalum IF (1) | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | |
3 | Tarup/Paarup IF (4) | 12 | 8 | 0 | 4 | 24 | |
4 | Aarslev BK (2) | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | |
5 | Krarup Espe Fodbold | 12 | 4 | 0 | 8 | 12 | |
6 | Thurø/Stjernen | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | |
7 | Nyborg G & IF (2) | 12 | 2 | 0 | 10 | 6 |
KampprogramInde - U14 drenge B (2010) • Pulje 1
November 2023
KampprogramInde - U14 drenge B (2010) • Pulje 2
November 2023
KampprogramInde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel • Pulje 2
Januar 2024
KampprogramInde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel • Pulje 4
Januar 2024
Spillerliste
Anton Ejby Larsen
Aske Dupont Larsen
Gustav Moll
Lauge Bork
Mathias Madsen
Noah Littau
Oscar Hofstedt Nielsen
Rasmus Dalgaard
Sigvard Andersen-Larsson
Tobias Hansen
Villads Hansen