Menu

ÅRGANG 2002 - DRENGE U19

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
profil
Stefan Granhøj Jørgensen

StillingU19 drenge A (født 2002 - 03) - Efterår 2020 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1909 0 0 0 0 0
2 Brylle/Tommerup 0 0 0 0 0
3 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
4 MG & BK 0 0 0 0 0
5 OB 0 0 0 0 0
6 OKS 0 0 0 0 0
7 Ringe BK 0 0 0 0 0
8 SFF 2015 0 0 0 0 0
9 SSV Højfyn 0 0 0 0 0
10 Søhus Stige 0 0 0 0 0
11 Tårup IF 0 0 0 0 0
12 Tåsinge f. B. 0 0 0 0 0
13 Aarslev BK (1) 0 0 0 0 0
14 Aarslev BK (2) 0 0 0 0 0

KampprogramU19 drenge A (født 2002 - 03) - Efterår 2020 • Pulje 1

August 2020

B 1909
14. aug
Kl. 18.30
Ude
B.1909s anlæg

Aarslev BK (2)

Ringe BK
14. aug
Kl. 18.30
Ude
Ringe Stadion

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
22. aug
Kl. 14.00
Hjemme
Netplan Arena

OB

Aarslev BK (2)
22. aug
Kl. 16.00
Hjemme
Netplan Arena

SFF 2015

Tårup IF
25. aug
Kl. 18.30
Ude
Frørup Andelskasse Arena

Aarslev BK (2)

MG & BK
25. aug
Kl. 18.30
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
28. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Netplan Arena

Søhus Stige

Aarslev BK (2)
30. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Netplan Arena

Glamsbjerg IF
September 2020

Brylle/Tommerup
6. sep
Kl. 15.00
Ude
Tommerup Stadion

Aarslev BK (2)

SFF 2015
6. sep
Kl. 15.00
Ude
Horne Idrætscenter (ude)

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
13. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

Glamsbjerg IF

Aarslev BK (2)
15. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Netplan Arena

OKS

Ringe BK
19. sep
Kl. 13.00
Ude
Ringe Stadion

Aarslev BK (2)

OKS
19. sep
Kl. 15.00
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
27. sep
Kl. 12.00
Hjemme
Netplan Arena

Aarslev BK (1)
Oktober 2020

OB
4. okt
Kl. 15.00
Ude
OB-Ådalen

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (1)
4. okt
Kl. 15.00
Hjemme
Netplan Arena

SSV Højfyn

Aarslev BK (2)
11. okt
Kl. 15.00
Hjemme
Netplan Arena

SSV Højfyn

Tåsinge f. B.
11. okt
Kl. 15.00
Ude
SEF Energi Arena - Tåsinge

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
15. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Netplan Arena

B 1909

MG & BK
17. okt
Kl. 14.00
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK (2)

Tårup IF
21. okt
Kl. 19.00
Ude
Frørup Andelskasse Arena

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (2)
24. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Netplan Arena

Tåsinge f. B.
November 2020

Aarslev BK (1)
1. nov
Kl. 10.00
Hjemme
Netplan Arena

Brylle/Tommerup

Søhus Stige
1. nov
Kl. 14.00
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Aarslev BK (2)

Spillerliste

profil
Benjamin Berg
ingen img
Benjamin Havlit
ingen img
Benjamin Pedersen
profil
Bradley Marks
ingen img
Emil Vesterskov Storgaard
profil
Frederik Mathiasen
ingen img
Jeppe Ellegaard Pedersen
profil
Jonas Bjørn Pedersen
profil
Laurits Dürr Nielsen
ingen img
Lucas Hansen
ingen img
Mads Majbom Overgaard
ingen img
Magnus Bjørnø
ingen img
Malthe Knudsen
ingen img
Marcelo Slott Nielsen
ingen img
Mathias Lysholdt-Andersen
ingen img
mikkel mortensen
ingen img
Nikolaj Damgaard Holst
ingen img
Oliver Timmermann
profil
Salar Mohameed
ingen img
Simon Møller
ingen img
Thor Gaarde
ingen img
Tobias Nielsen
ingen img
Victor Eriksen