Menu

ÅRGANG 2010 - DRENGE U11

Vil du melde dig til sammen med pigerne og drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

TRÆNER

Holdleder
ingen pic
Lonny Grill Jensen

StillingU11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Egebjerg Fodbold 12 10 1 1 31
2 Tarup/Paarup IF 12 9 0 3 27
3 Allesø GF 12 7 1 4 22
4 Dalum IF 11 7 1 3 22
5 Kerteminde BK 11 6 1 4 19
6 Stjernen/Thurø 11 6 1 4 19
7 Marienlyst 12 6 1 5 19
8 Næsby BK 11 5 2 4 17
9 MG & BK 11 5 1 5 16
10 B 1909 12 4 2 6 14
11 Aarslev BK 12 4 0 8 12
12 B1913 11 3 0 8 9
13 SSV Højfyn 12 2 1 9 7
14 Munkebo BK 12 1 0 11 3

KampprogramU11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering • Pulje 1

August 2020

Aarslev BK
5 - 7
livescore
Hjemme
Netplan Arena

SSV Højfyn

Næsby BK
1 - 6
livescore
Ude
ALPI Arena Næsby

Aarslev BK
September 2020

Aarslev BK
8 - 3
Hjemme
Netplan Arena

Marienlyst

MG & BK
7 - 4
Ude
MG & BK.s anlæg

Aarslev BK

Aarslev BK
3 - 6
livescore
Hjemme
Netplan Arena

B 1909

Munkebo BK
1 - 7
livescore
Ude
Munkebo Idrætscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
2 - 6
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Allesø GF

Egebjerg Fodbold
8 - 2
livescore
Ude
V.Skerninge Stadion

Aarslev BK
Oktober 2020

Aarslev BK
2 - 6
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Kerteminde BK

Stjernen/Thurø
5 - 1
livescore
Ude
Thurø Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 7
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF

Aarslev BK
3 - 2
Hjemme
Netplan Arena

B1913

Tarup/Paarup IF
31. okt
Kl. 10.00
Ude
Home Tarup Park

Aarslev BK

KampprogramInde - U11 drenge A/B (2010) 5/12 • Pulje 5

December 2020

B 67
5. dec
Kl. 12.00
Ude
Horne-Hallen (Fyn)

Aarslev BK

Aarslev BK
5. dec
Kl. 12.24
Hjemme
Horne-Hallen (Fyn)

B.1913

Aarslev BK
5. dec
Kl. 12.48
Hjemme
Horne-Hallen (Fyn)

Horne f. Sp.

Egebjerg Fodbold (2)
5. dec
Kl. 13.12
Ude
Horne-Hallen (Fyn)

Aarslev BK

KampprogramInde - U11 drenge A/B (2010) 14/11 • Pulje 1

November 2020

Aarup BK
14. nov
Kl. 11.24
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK

Aarslev BK
14. nov
Kl. 11.42
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

O K S (1)

Tarup/Paarup IF (U10)
14. nov
Kl. 11.51
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK

Aarslev BK
14. nov
Kl. 12.18
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK

O K S (1)
14. nov
Kl. 12.36
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK

Aarslev BK
14. nov
Kl. 12.45
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tarup/Paarup IF (U10)

KampprogramInde - U11 drenge C (2010) 14/11 • Pulje 4

November 2020

Vindinge BK
14. nov
Kl. 15.15
Ude
Vindinge-Hallen

Aarslev BK

Aarslev BK
14. nov
Kl. 15.39
Hjemme
Vindinge-Hallen

B1913

Aarslev BK
14. nov
Kl. 16.03
Hjemme
Vindinge-Hallen

Korup-Ubberud Ungdom - KUU

Tarup/Paarup IF
14. nov
Kl. 16.27
Ude
Vindinge-Hallen

Aarslev BK

KampprogramInde - U11 drenge C (2010) 5/12 • Pulje 1

December 2020

Aarslev BK
5. dec
Kl. 10.00
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Tarup/Paarup IF

Bogense G & IF
5. dec
Kl. 10.32
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarslev BK

Aarslev BK
5. dec
Kl. 10.48
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)

ØB
5. dec
Kl. 11.12
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarslev BK

Aarslev BK
5. dec
Kl. 11.28
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)

Spillerliste

profil
Casper Hedemann
profil
Christian Henrik Banke Christensen
profil
Gustav Moll
profil
Kristoffer G. Jensen
ingen img
Magne Rasmussen
profil
Marco Melgonian
profil
Marius Hansen
ingen img
Marius Jensen
profil
Mathias Jensen
ingen img
Mikkel Hardorf
ingen img
Rasmus Dalgaard
profil
Sigurd Toftheyggj Lund
ingen img
Sigvard Andersen-Larsson
profil
Tobias Hansen
profil
Victor Houborg Petersen
profil
Victor Simonsen