Menu
DAGENS KAMPE
September 2021
18.
lørdag
10.00
Årslev BK
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge B (2014) 5M - 18/9 • Pulje 1
Thurø Stadion
Skårup IF (2)
Thurø Stadion
18.
lørdag
10.30
Årslev BK
Spillet
Kvinder
U10
U9/U10 pige A/B (2013-2012) 5M 18/9 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3D
Kværndrup BK
ALPI Arena Næsby
Bane 3D
18.
lørdag
11.00
Årslev BK
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge B (2014) 5M - 18/9 • Pulje 1
Thurø Stadion
Tved BK
Thurø Stadion
18.
lørdag
11.30
Årslev BK
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 18/9 • Pulje 1
Skårup Stadion
Rudkøbing BK (1)
Skårup Stadion
18.
lørdag
11.30
Årslev BK
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige A/B (2013-2012) 5M 18/9 • Pulje 1
ALPI Arena Næsby
Bane 3C
Næsby BK
ALPI Arena Næsby
Bane 3C
18.
lørdag
12.00
Årslev BK
-
Herrer
U10
U10 drenge B (2012) 5M - 18/9 • Pulje 1
Skårup Stadion
Rudkøbing BK (2)
Skårup Stadion
Denne uges hjemmekampe
September 2021
13.
mandag
18.00
Aarslev BK
UHT
Kvinder
Senior
Kvinde 7M A/B - Efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
DSIO
Netplan Arena
14.
tirsdag
17.45
Aarslev BK
1 - 6
Kvinder
U15
U15 Piger 8M (2007) - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Vindinge BK
Netplan Arena
14.
tirsdag
18.00
Aarslev BK
6 - 1
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Tarup/Paarup IF
Netplan Arena
15.
onsdag
18.00
Aarslev BK
livescore
6 - 4
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 762
Netplan Arena
Helle FC
Netplan Arena
15.
onsdag
18.00
Aarslev BK
1 - 5
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Sanderum/BBB
Netplan Arena
15.
onsdag
18.15
Årslev BK
UHT
Herrer
M+55
Super Masters - Efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Langeskov IF
Netplan Arena
16.
torsdag
17.00
Årslev BK
1 - 2
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Netplan Arena
Krarup/Espe SG & I
Netplan Arena
16.
torsdag
18.15
Aarslev BK
livescore
1 - 6
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
OKS
Netplan Arena
17.
fredag
17.15
Årslev BK
2 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Otterup B & IK
Netplan Arena
17.
fredag
18.00
Årslev BK
livescore
1 - 5
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 612
Netplan Arena
Dalum IF
Netplan Arena
19.
søndag
10.00
Aarslev BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Dalum IF
Netplan Arena
19.
søndag
10.00
Årslev BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Netplan Arena
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Netplan Arena
19.
søndag
10.00
Årslev BK
-
Kvinder
Senior
Kvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Højby S & G
Netplan Arena
19.
søndag
11.00
Aarslev BK
-
Herrer
Senior
Herre S1 - Efterår 2021 • Pulje 4
Netplan Arena
Glamsbjerg IF
Netplan Arena
19.
søndag
11.30
Aarslev BK
UHT
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
OB
Netplan Arena
19.
søndag
13.00
Årslev BK
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Netplan Arena
Glamsbjerg IF
Netplan Arena
19.
søndag
13.00
Aarslev BK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 3/4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2
Netplan Arena
Strib IF
Netplan Arena