ÅRGANG 2009 - DRENGE U15
Vil du melde dig til sammen med drengene?
Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg den rigtige afdeling.
Holdets stab
StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | B1913 (1) | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | |
2 | Glamsbjerg IF | 12 | 8 | 1 | 3 | 25 | |
3 | Aarup BK | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | |
4 | Fjordager IF (1) | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | |
5 | Haarby IF (3) | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | |
6 | Tarup/Paarup IF (2) | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
7 | Årslev BK (1) | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 |
StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Fjordager IF (2) | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | |
2 | Tarup/Paarup IF (3) | 12 | 9 | 0 | 3 | 27 | |
3 | B1913 (2) | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 | |
4 | Haarby IF (1) | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | |
5 | Årslev BK (2) | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | |
6 | MG & BK (1) | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 |
|
7 | Gislev IF (2) | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 |
|
StillingInde - U15 drenge (2009) • Pulje 3
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Haarby IF (2) | 12 | 11 | 0 | 1 | 33 | |
2 | Tarup/Paarup IF (1) | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | |
3 | Årslev BK (3) | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | |
4 | Fjordager IF (3) | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | MG & BK (2) | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 |
|
6 | Krarup Espe Fodbold | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | |
7 | Gislev IF (1) | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 |
|
StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Fjordager IF (2) | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | |
2 | Årslev BK (1) | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | |
3 | Aarup BK | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | |
4 | MG & BK (1) | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | |
5 | Haarby IF (2) | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 |
StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Årslev BK (2) | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | |
2 | Fjordager IF (1) | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | |
3 | MG & BK (2) | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | |
4 | Gislev IF (2) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 |
|
5 | Krarup Espe Fodbold | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 |
StillingFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Årslev BK (1) | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | |
2 | Årslev BK (2) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | |
3 | Fjordager IF | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
StillingFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Årslev BK (1) | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | |
2 | Årslev BK (2) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | |
3 | Fjordager IF | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
StillingU15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | MG & BK | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
2 | Aarup BK | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | |
3 | Aarslev BK | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | |
4 | Søndersø BK (2) | 4 | 2 | 0 | 1 | 6 | |
5 | ØB | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
|
6 | Søhus Stige | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 |
StillingU15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 501
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Hjørring FK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
2 | Kolding IF | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | |
3 | Aarslev BK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
4 | Næsby BK | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
|
5 | FK Viborg | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
6 | Boldklubben Marienlyst | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
7 | VRI | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |
8 | Dalum IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
9 | IF Lyseng | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
10 | Vildbjerg SF | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
11 | Hobro IK | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | |
12 | FS Holstebro | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |
13 | FC Sønderborg | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
14 | SfB | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
StillingInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 3
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Årslev BK (3) | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | |
2 | Haarby IF (1) | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | |
3 | Tarup/Paarup IF | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
4 | Nr. Lyndelse / Søby F.C. | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 |
|
5 | Gislev IF (1) | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 |
|
StillingU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | BBB/SB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | BK Stjernen af 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Båring/Nr Aaby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Dalum IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | FC Nordfyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Fjordager IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Kerteminde BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | Nyborg G & IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | OB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | Tarup/Paarup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Aarslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
StillingU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | BK Stjernen af 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Gislev IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Marstal IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Ringe BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Tved BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Årslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
StillingU15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Nyborg G & IF | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
2 | Aarslev BK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
3 | Tarup/Paarup IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
4 | Fjordager IF | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
5 | B1913 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
StillingU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 2
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | B1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Ringe BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | SfB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | SFF2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Skårup IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | SUB Ullerslev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | ØB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Aarslev BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 1
November 2023
KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 2
November 2023
KampprogramInde - U15 drenge (2009) • Pulje 3
November 2023
KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 1
Januar 2024
KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 2
Januar 2024
KampprogramFinalestævne - U15 drenge B • Pulje 1
Februar 2024
KampprogramU15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Februar 2024
Marts 2024
KampprogramU15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 501
Marts 2024
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramInde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel • Pulje 3
Januar 2024
KampprogramU15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramU15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramU15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold • Pulje 2
Februar 2024
Marts 2024
KampprogramU15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 2
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
Spillerliste
Abdelrahman El Harrab
Adam Schmidt Hansen
Albert Christophersen
Andreas Borch-Madsen
Anton Arp-Nielsen
Anton Ejby Larsen
Anton Jensen
Anton Jørgensen
Arian Mittelstein
Asger Nybo Ebbesen
Aske Dupont Larsen
August Junker
August Thaysen
Benjamin Riise Andersen
Benjamin Schouw
Bertram Palm
David Andersen
Dexter Nouck Brøndum Jensen
Dilzar Jalal Saadi
Elias Petersen
Frederik Andersen
Frederik Juhl Thomsen
Gabriel Alexandru Gyenghe
Gustav Dreisig
Gustav Frederiksen
Gustav Moll
Hjalte Eis-Hansen
Hjalte Kristensen
Holger Martin Gøllnitz
Holger Storgaard
Ian Kragelund Nauta
Jalte Jensen
Jens Skou
Jeppe Bachmann Augustinus
Johannes Koldby
Jonas Kragh
Jonas Nauta
Joshua Knudsen
Kristian Bang
Lauge Bork
Lucas Høgh Jensen
Lukas Toth
Mads Hodal
Magnus Udby
Malte Sønderskov
Marcus Bak
Marcus Duch
Mathias Prinsholm
Mathias Sivekær Petersen
Mathias Uno Fogelberg
Max-Emil Simonsen
Mickie Arvid Nielsen
Nilas Basse Nguyen
Noah Littau
Noah Lykke
Noah Tias Warming
Oliver Engstrøm Grocott
Oliver Thinggaard
Oscar Hofstedt Nielsen
Oscar Rasmussen
Rasmus Dalgaard
Rasmus Skjold
Richard Lau Tornelund
Seier Groth
Sigvard Andersen-Larsson
Silas de Lemos
Simon Hansen
Tobias Eriksson
Tobias Grodt Smet
Tobias Hansen
Tobias Nielsen
Victor Alejandro Wright Llanos
Victor Phanprem Dinh
Viktor Ingerslev Kristensen
Villads Hansen
William Johansen
William Oliver Stokholm Christiansen
William Taheri
Yosef Samr Staszak Chaikha