Menu

ÅRGANG 2006 - DRENGE U16

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Holdleder
profil
Tonny Schjødte
Holdleder
ingen pic
Anders Green

StillingU16 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Egebjerg Fodbold 0 0 0 0 0
2 FEH Fodbold 0 0 0 0 0
3 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
4 Marienlyst 0 0 0 0 0
5 Morud IF 0 0 0 0 0
6 NØFF 0 0 0 0 0
7 SSV Højfyn 0 0 0 0 0
8 Strib IF 0 0 0 0 0
9 Søhus Stige 0 0 0 0 0
10 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
11 Aarslev BK 0 0 0 0 0
12 Aarup BK 0 0 0 0 0

StillingU16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 67 0 0 0 0 0
2 Langeskov IF 0 0 0 0 0
3 Marienlyst 0 0 0 0 0
4 Nyborg G & IF 0 0 0 0 0
5 Tårup IF 0 0 0 0 0
6 Aarslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU16 Drenge Liga 4 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

SSV Højfyn
22. aug
Kl. 00.00
Ude
Albani Arena Vissenbjerg

Aarslev BK

Aarslev BK
28. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

Aarup BK
September 2021

Morud IF
4. sep
Kl. 10.00
Ude
VVS FYN ARENA – Morud

Aarslev BK

Søhus Stige
12. sep
Kl. 00.00
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Aarslev BK

Aarslev BK
17. sep
Kl. 17.30
Hjemme
Netplan Arena

Egebjerg Fodbold

Marienlyst
25. sep
Kl. 11.00
Ude
Marienlystcentret

Aarslev BK
Oktober 2021

Aarslev BK
3. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Netplan Arena

FEH Fodbold

NØFF
10. okt
Kl. 13.00
Ude
ALBANI Kerteminde Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
17. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

Glamsbjerg IF

Strib IF
23. okt
Kl. 14.00
Ude
Strib fritids- & aktivitetscenter

Aarslev BK

Aarslev BK
31. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Netplan Arena

Tarup/Paarup IF

KampprogramU16 Drenge Liga 5 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 2

August 2021

Marienlyst
21. aug
Kl. 11.00
Ude
Marienlystcentret

Aarslev BK

Aarslev BK
30. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Netplan Arena

Langeskov IF
September 2021

B 67
4. sep
Kl. 11.00
Ude
B 67-Parken

Aarslev BK

Tårup IF
12. sep
Kl. 12.30
Ude
Frørup Andelskasse Arena

Aarslev BK

Aarslev BK
20. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Netplan Arena

Nyborg G & IF

Aarslev BK
25. sep
Kl. 14.00
Hjemme
Netplan Arena

Marienlyst
Oktober 2021

Langeskov IF
3. okt
Kl. 00.00
Ude
Langeskov Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
9. okt
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

B 67

Aarslev BK
13. okt
Kl. 18.30
Hjemme
Netplan Arena

Tårup IF

Nyborg G & IF
24. okt
Kl. 00.00
Ude
Idrætscenter Nyborg

Aarslev BK

Spillerliste

profil
Abdel Hanan
profil
Albert Dybro
ingen img
Christian Lykke Green Sørensen
ingen img
Ditlev Gaardahl Nielsen
ingen img
Emil Grønqvist
profil
Faisal Jabarzy
ingen img
Frederik Moll
ingen img
Gustav Brix Munk
ingen img
Gustav Søndergaard
profil
Jens Korsgaard
profil
Jonas Lindegaard Johansen
profil
Kristoffer Hjorslev Møller Haugstrup
ingen img
Laurits Bechsgaard
profil
Lukas Haarby
profil
Mads-Emil Buus Andersen
ingen img
Malthe Biesbjerg Andersen
profil
Malthe Bjerregaard Schjødte
ingen img
Marius Sander Nielsen
profil
Mathias Bejerholm Jakobsen
ingen img
Mathias Lund
profil
Max Petersen
ingen img
Mikkel Brogaard
profil
Morten Damgaard Rasmussen
profil
Nicklas Lillelund Magaard
profil
Noah Hammershøy Ruus
profil
Noah Lungskov
profil
Oliver Bejlegaard
profil
Oliver Straaby Andersen
profil
Patrick Stage
ingen img
Rasmus Madsen
profil
Rasmus Sækmose
profil
Simon Rasmussen
ingen img
Thomas Bech Andersen
profil
Tobias Bejlegaard
ingen img
Tobias Falking Gårde Skou
profil
Tobias Petersen
ingen img
Tobias Timmermann
ingen img
Viktor Bakmann Riviere
ingen img
Viktor Pallesen