Menu

ÅRGANG 2006 - DRENGE U15

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Holdleder
profil
Tonny Schjødte
Holdleder
ingen pic
Anders Green

StillingU15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 NØFF 9 8 0 1 24
2 Søhus Stige 9 7 1 1 22
3 Aarslev BK 9 6 1 2 19
4 Langeskov IF 9 5 1 3 16
5 Tarup/Paarup IF 9 5 0 4 15
6 Thurø BK af 1920 9 4 2 3 14
7 Krarup Espe Fodbold 9 4 1 4 13
8 Kværndrup/Gislev/Ringe 9 1 1 7 4
9 OKS 9 1 0 8 3
10 SUB Ullerslev 9 0 1 8 1

StillingInde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Egebjerg Fodbold (1) 8 5 1 2 16
2 Korinth IF (2) 8 3 2 3 11
3 Aarslev BK (2) 8 3 2 3 11
4 TTLF 8 3 1 4 10
5 Korinth IF (1) 8 1 4 3 7

StillingInde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aarslev BK (1) 8 7 1 0 22
2 Aarup BK (1) 8 4 3 1 15
3 Kværndrup BK 8 2 3 3 9
4 SFF 2015 8 1 2 5 5
5 Tårup IF (1) 8 1 1 6 4

KampprogramU15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 3

August 2020

Aarslev BK
12 - 0
Hjemme
Netplan Arena

SUB Ullerslev
September 2020

OKS
0 - 1
livescore
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 1
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Krarup Espe Fodbold

Kværndrup/Gislev/Ringe
0 - 8
livescore
Ude
Kværndrup Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
4 - 5
Hjemme
Netplan Arena

Langeskov IF
Oktober 2020

Thurø BK af 1920
0 - 2
livescore
Ude
Thurø Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
1 - 2
livescore
Hjemme
Netplan Arena

NØFF

Aarslev BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Netplan Arena

Tarup/Paarup IF

Søhus Stige
HHT
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Aarslev BK

KampprogramInde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 1

November 2020

TTLF
4 - 2
Ude
Korinth Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Egebjerg Fodbold (1)
6 - 0
Ude
Korinth Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
3 - 3
Hjemme
Korinth Hallen (inde)

Korinth IF (1)

Korinth IF (2)
2 - 2
Ude
Korinth Hallen (inde)

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
2 - 1
Hjemme
Tullebølle-Hallen

TTLF

Aarslev BK (2)
3 - 4
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Egebjerg Fodbold (1)

Korinth IF (1)
2 - 5
Ude
Tullebølle-Hallen

Aarslev BK (2)

Aarslev BK (2)
3 - 2
Hjemme
Tullebølle-Hallen

Korinth IF (2)

KampprogramInde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3

November 2020

Kværndrup BK
1 - 4
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
5 - 2
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarup BK (1)

SFF 2015
2 - 5
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
UHT
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tårup IF (1)

Aarslev BK (1)
4 - 1
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Kværndrup BK

Aarup BK (1)
4 - 4
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Aarslev BK (1)

Aarslev BK (1)
6 - 0
Hjemme
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

SFF 2015

Tårup IF (1)
1 - 5
Ude
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)

Aarslev BK (1)

Spillerliste

profil
Albert Dybro
ingen img
Christian Lykke Green Sørensen
ingen img
Emil Grønqvist
profil
Faisal Jabarzy
ingen img
Frederik Moll
ingen img
Gustav Brix Munk
ingen img
Gustav Søndergaard
profil
Hisham Ibrahim
profil
Mads-Emil Buus Andersen
profil
Malthe Bjerregaard Schjødte
ingen img
Mathias Bejerholm Jakobsen
profil
Matthew Tuxen Schwab
ingen img
Mikkel Brogaard
ingen img
Mikkel Lindskov Brentegani
ingen img
Niklas Rasmussen
profil
Noah Lungskov
ingen img
Rasmus Madsen
ingen img
Renas Dag
profil
Simon Rasmussen
ingen img
Thomas Bech Andersen
ingen img
Tobias Bejlegaard
ingen img
Tobias Falking Gårde Skou
ingen img
Tobias Timmermann
profil
Valdemar Juul Andersen
ingen img
Viktor Bakmann Riviere
profil
William Raarup