Menu

ÅRGANG 2006 - DRENGE U15

Vil du melde dig til sammen med drengene?

Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.

Holdets stab

Træner
ingen pic
Simon Jeppesen
Træner
ingen pic
Mads Carstensen
Træner
ingen pic
Marcus Kronborg
Holdleder
profil
Tonny Schjødte
Holdleder
ingen pic
Anders Green

StillingU15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dalum IF 0 0 0 0 0
2 Fraugde G & IF 0 0 0 0 0
3 Krarup Espe Fodbold 0 0 0 0 0
4 Kværndrup/Gislev 0 0 0 0 0
5 Langeskov IF 0 0 0 0 0
6 NØFF 0 0 0 0 0
7 OKS 0 0 0 0 0
8 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
9 Søhus Stige 0 0 0 0 0
10 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0
11 Thurø BK af 1920 0 0 0 0 0
12 Aarslev BK 0 0 0 0 0

KampprogramU15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 3

August 2020

Fraugde G & IF
23. aug
Kl. 00.00
Ude
Fraugde Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
30. aug
Kl. 10.30
Hjemme
Netplan Arena

SUB Ullerslev
September 2020

OKS
6. sep
Kl. 14.00
Ude
OKSON-Park

Aarslev BK

Aarslev BK
13. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Netplan Arena

Krarup Espe Fodbold

Kværndrup/Gislev
20. sep
Kl. 15.00
Ude
Kværndrup Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
27. sep
Kl. 10.30
Hjemme
Netplan Arena

Langeskov IF
Oktober 2020

Thurø BK af 1920
6. okt
Kl. 17.30
Ude
Thurø Stadion

Aarslev BK

Aarslev BK
8. okt
Kl. 17.30
Hjemme
Netplan Arena

NØFF

Aarslev BK
18. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Netplan Arena

Tarup/Paarup IF

Søhus Stige
24. okt
Kl. 13.00
Ude
Rema 1000 Arena Søhus

Aarslev BK
November 2020

Aarslev BK
1. nov
Kl. 12.00
Hjemme
Netplan Arena

Dalum IF

Spillerliste

profil
Albert Dybro
ingen img
Christian Lykke Green Sørensen
profil
Faisal Jabarzy
ingen img
Frederik Moll
ingen img
Gustav Brix Munk
ingen img
Gustav Søndergaard
profil
Hisham Ibrahim
profil
Mads-Emil Buus Andersen
profil
Malthe Bjerregaard Schjødte
profil
Matthew Tuxen Schwab
ingen img
Mikkel Brogaard
profil
Noah Lungskov
ingen img
Thomas Bech Andersen
ingen img
Tobias Bejlegaard
ingen img
Tobias Falking Gårde Skou
ingen img
Tobias Timmermann
ingen img
Viktor Bakmann Riviere